رفتن به بالا
  • شنبه - 4 بهمن 1399 - 15:27
  • کد خبر : ۲۸۲۰
  • چاپ خبر : توسعه سلامت در جنوب استان بوشهر نیازمند کمک پارس جنوبی است

توسعه سلامت در جنوب استان بوشهر نیازمند کمک پارس جنوبی است

بوشهر – نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تقویت بخش سلامت در شهرستان‌های جنوبی استان، پیگیر جذب کمک بیشتر از سوی پتروشیمی‌های پارس جنوبی هستیم.

به گزارش صبح بوشهر، حجت‌الاسلام موسی احمدی ظهر شنبه در بازدید از مرکز خدمات جامع سلامت بردخون اظهار داشت: اقدامات خوبی برای توسعه زیرساخت‌های سلامت در شهرستان دیر از جمله منطقه بردخون صورت گرفته است.

وی با اشاره به تأمین اعتبار ساخت مرکز جدید خدمات جامع سلامت بردخون اضافه کرد: این مرکز یکی از مطالبات مهم مردم منطقه است که برای تأمین اعتبار آن تلاش زیادی داشته‌ایم و امیدواریم در دهه فجر شاهد افتتاح آن باشیم.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی یکی از اولویت‌های کاری خود را بهبود وضعیت سلامت دانست و افزود: در این راستا از همه ظرفیت‌ها برای تقویت زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی استفاده خواهیم کرد.

وی از جذب ۳۸ نفر نیروی تخصصی بهداشت و درمان در شهرستان دیر خبر داد و بیان کرد: با جذب این نیروها شاهد رفع بخشی از نیازهای درمانی در این شهرستان خواهیم بود.

احمدی ادامه داد: ۲۱ درصد از سهمیه استخدامی شهرستان دیر به بخش بردخون اختصاص‌یافته است و شامل ماما، بهیار، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس بهداشت عمومی و کارشناس فوریت‌های پزشکی است.

وی با اشاره به دریافت کمک‌هایی از شورای راهبردی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه پارس جنوبی برای حوزه بهداشت و درمان، تصریح کرد: برای رفع نیازهای حوزه بهداشت و درمان پیگیری مستمری در این زمینه خواهیم داشت و کمک‌های بیشتری باید جذب شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط