رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1399 - 10:51
  • کد خبر : ۲۸۷۴
  • چاپ خبر : برگزاری مراسم های مختلف  بازی با جان مردم است/شرایط فعلی کرونا نباید عادی انگاری شود

برگزاری مراسم های مختلف بازی با جان مردم است/شرایط فعلی کرونا نباید عادی انگاری شود

دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر گفت: چندین مراسم و بزرگداشت در نقاط مختلف استان برگزار شده است که جای نگرانی افزایش مجدد مبتلایان به کرونا را برای روزهای آینده را دارد .

برگزاری مراسم های مختلف  بازی با جان مردم است/شرایط فعلی کرونا نباید عادی انگاری شود

دبیر ستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر گفت: چندین مراسم و بزرگداشت در نقاط مختلف استان برگزار شده است که جای نگرانی افزایش مجدد مبتلایان به کرونا را برای روزهای آینده را دارد .

سعید کشمیری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود : برگزاری این مراسمات در واقع بازی با جان مردم می باشد و انتظار می رود تا انجام واکسیناسیون کامل کرونا ، از برگزاری هرگونه مراسمات در اماکن عمومی و دولتی خودداری گردد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر اضافه کرد : در همین راستا استاندار بوشهر کلیه فرمانداران را موظف نموده تا این موضوع را به طور جدی نظارت نمایند .

او در پاسخ به سئوال خبرنگار ایلنا مبنی بر افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در طی چند روز اخیر ، ضمن تأیید افزایش یک روزه آمار مبتلایان در استان افزود: به طور کل در سطح استان طی روزهای گذشته بر اساس مبنای آمار مراجعین و بستریان ، روند افزایشی نداشته ایم ، اما در هر صورت شرایط این بیماری شکننده است تا واکسینه شدن کامل در مقابل این ویروس ، نباید به هیچ وجه عادی انگاری توسط هم استانی ها صورت نپذیرد .

دییرستاد مبارزه با کرونای استان بوشهر در خصوص میزان مرگ و میر ناشی از کرونا در استان هم گفت : خوشبختانه با تلاش های بخش درمان و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم استان،  چندین هفته است که از این نظر در بین دیگر استانهای کشور ، در رده های پایین قرار گرفته ایم که این جای امیدواری است اما نباید با عادی انگاری دوباره شاهد اوج گیری این بیماری در استان باشیم.

 

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط