رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1399 - 21:27
  • کد خبر : ۲۹۱۳
  • چاپ خبر : روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان کند است

روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان کند است

بوشهر – معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در حال حاضر روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان کند است که باید برای تسریع در این پروژه تلاش بیشتری صورت گیرد.

به گزارش صبح بوشهر، مهرداد ستوده عصر یکشنبه در نشست با نماینده مردم دشتستان در مجلس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های درمانی استان تلاش‌های ویژه‌ای داریم.

وی با اشاره به انتظارات و مطالبات مردم از مسئولان برای تکمیل پروژه‌ها در سریع‌ترین زمان خاطرنشان کرد: در حال حاضر روند ساخت بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان کند است که باید برای تسریع در این پروژه تلاش بیشتری صورت گیرد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با تاکید بر اینکه فاز نخست بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان باید تا بهار ۱۴۰۰ تکمیل شود افزود: این پروژه اعتبارات خوبی دریافت کرده است و باید برای تکمیل آن بیشتر تلاش شود.

لزوم تسریع در اجرای پروژه

نماینده مردم شهرستان دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست اظهار داشت: زیرساخت‌های درمانی در شهرستان دشتستان ضعیف است و باید تلاش شود که فضاهای بیشتری برای ارائه خدمات به مردم فراهم شود.

ابراهیم رضایی یکی از مطالبات مهم و اساسی مردم استان را تکمیل پروژه بیمارستان ۱۷ شهریور دشتستان دانست و ادامه داد: باید تلاش شود که با تأمین اعتبارات مورد نیاز، شاهد تسریع در تکمیل این پروژه باشیم.

در این نشست دفتر فنی استانداری مکلف شد به‌صورت هفتگی فعالیت پروژه از نظر تعداد نفرات و کیفیت کار گزارش دهد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط