رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1399 - 21:27
  • کد خبر : ۲۹۰۷
  • چاپ خبر : کشاورزان دشتستان حمایت شوند/ لزوم جبران خسارت‌ها

کشاورزان دشتستان حمایت شوند/ لزوم جبران خسارت‌ها

بوشهر – فرماندار شهرستان دشتستان خواستار تسریع در بازسازی واحدهای آسیب‌دیده از سیل در این شهرستان شد و گفت: انتظار می‌رود خسارت‌های کشاورزان دشتستان جبران شود.

به گزارش صبح بوشهر، فتح‌الله نوروزی عصر یکشنبه در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان اظهار داشت: طی دهه مبارک فجر امسال ۱۸۰ پروژه با اعتبار ۷۶۴ میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود.

وی با اشاره به افتتاح و یا آغاز عملیات اجرایی ۱۲۴ پروژه عمرانی با اعتبار ۵۷۳ میلیارد ریال خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان، کشاورزی، راه و … افتتاح و یا آغاز می‌شوند.

فرماندار شهرستان دشتستان خواستار فضاسازی مناسب برای ایام دهه فجر در سطح شهرها و روستاها و همچنین ادارات شد و بیان کرد: تعامل و همراهی با رسانه‌ها باید به عنوان یکی از اولویت‌های مهم در دستور کار مسئولان باشد.

وی خواستار تلاش ویژه برای رفع مشکلات مردم شد و افزود: باید از فرصت‌ها به بهترین شکل برای ارائه خدمات به مردم استفاده شود و مشکلاتی که با همدلی و همراهی و هماهنگی قابل حل است، رفع شوند.

نوروزی به انتخابات ۲۸ خردادماه سال آینده اشاره کرد و ادامه داد: همه تلاش خود را می‌کنیم تا انتخاباتی قانونی، سالم، با امنیت بالا و با مشارکت حداکثری مردم برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه اکنون در ۹ شهر و ۹۷ روستای استان ۳۶۸ عضو شورای شهر و روستا داریم، اضافه کرد: در دوره گذشته انتخابات شورای شهر و روستای استان سه هزار و ۷۹۰ نفر کاندیدا شده بودند.

فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه شهرستان دشتستان در روزهای اخیر شرایط خوبی از نظر کرونا داشته است، گفت: در استان و شهرستان شاهد خیز آرام کرونا هستیم و این یک زنگ خطر است.

وی با بیان اینکه استفاده از ماسک در دشتستان در حال کاهش است، ادامه داد: ادارات و بازاریان باید مراقب باشند چراکه عادی‌انگاری در این زمینه باعث خطر بزرگی می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط