رفتن به بالا
  • دوشنبه - 6 بهمن 1399 - 09:26
  • کد خبر : ۲۹۲۲
  • چاپ خبر : خط مقاومت رسانه در مقابل تهاجم استکبار تشکیل شود

خط مقاومت رسانه در مقابل تهاجم استکبار تشکیل شود

بوشهر- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: باید در مقابل تهاجم رسانه‌ای گسترده جهان استکبار، خط مقاومت رسانه تشکیل شود و سرآغاز آن باید از افق ایران طلوع کند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح دوشنبه در نشست با محمدمهدی رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما اظهار داشت: جهان کنونی جهان جنگ رسانه‌ای است و این یک واقعیت ملموس است.

نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر با بیان اینکه الآن جنگ وارد حوزه ادراک و اندیشه شده، تصریح کرد: ما در یک جنگ فوق‌العاده پیچیده و فرا نرم هستیم که رسانه ابزار این تهاجم است و جهان استکبار دنبال این است که با تکنولوژی پیشرفته رسانه، اندیشه را مدیریت و ادراک را معماری کند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه طریق مدیریت فکر، رسانه است، افزود: در تاریخ جهان هیچ‌گاه به‌اندازه شرایط کنونی، رسانه به عنوان ابزار و مؤلفه قدرت در مهندسی ادراکی استفاده‌نشده است.

وی نقش رسانه در مدیریت جامعه جهانی را به عنوان نقش اصلی و راهبردی عنوان نموده و افزود: در محاسبه قدرت الآن نقش رسانه از تکنولوژی نظامی هم بالاتر است به همین خاطر توجه به نقش رسانه و اهمیت و جایگاه آن در جغرافیای جامع جهانی بسیار مهم است و در این رابطه باید بازکاوی نوینی در رابطه با جایگاه رسانه داشته باشیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ادامه داد: باید در کشور بر روی تبیین نقش رسانه و جایگاه آن در جهان کنونی، محاسبات نوینی داشته باشیم.

صفایی بوشهری با اشاره به ایجاد جبهه مقاومت رسانه‌ای در مقابل تهاجم رسانه‌ای، اظهار داشت: باید در مقابل تهاجم رسانه‌ای گسترده جهان استکبار، خط مقاومت رسانه تشکیل شود و سرآغاز آن باید از افق ایران طلوع کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر خاطرنشان کرد: در حوزه دفاع مقدس رسانه‌ای، بسیج رسانه نیز نقش بسیار مهمی در جهان و نظم نوین جهانی در عرصه ایجاد جبهه رسانه‌ای در مقابل جهان استکبار دارد.

محمدمهدی رحمتی رئیس بسیج سازمان صداوسیما و عضو شورای معاونین سازمان صداوسیما و جمعی از مدیران و مسئولین صداوسیمای مرکز بوشهر با آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط