رفتن به بالا
  • شنبه - 10 آوریل 2021 - 20:22
  • کد خبر : ۵۸۲۲
  • چاپ خبر : ورزشکاران استان بوشهر حمایت نمی‌شوند

ورزشکاران استان بوشهر حمایت نمی‌شوند

به گزارش صبح بوشهر، عباس ایزدپناه پیشکسوت ورزش استان بوشهر، دارنده رکورد شکستن چوب‌بیل ایران و دارنده دان شش فدراسیون و دان هفت سبک تزوکا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به ورزش جوانان اظهار داشت: متأسفانه مسئولان فقط شعار و وعده می‌دهند و موقع عمل، کنار می‌کشند. وی افزود: […]

به گزارش صبح بوشهر،

عباس ایزدپناه پیشکسوت ورزش استان بوشهر، دارنده رکورد شکستن چوب‌بیل ایران و دارنده دان شش فدراسیون و دان هفت سبک تزوکا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با تاکید بر لزوم توجه مسئولان به ورزش جوانان اظهار داشت: متأسفانه مسئولان فقط شعار و وعده می‌دهند و موقع عمل، کنار می‌کشند.

وی افزود: مدیران استان گاهاً به دنبال گرفتن عکس یادگاری با ورزشکاران و مطرح کردن خودشان هستند و هیچ‌کس دنبال رفع مشکلات ورزشکاران نیست.

دارنده رکورد شکستن چوب‌بیل ایران خاطرنشان کرد: در همه جهان وقتی یک ورزشکار موفق به کسب عنوان جهانی می‌شود، حمایتش می‌کنند ولی در ایران و بویژه در استان بوشهر، هیچ کمکی که نمی‌کنند، مانع‌تراشی هم می‌کنند.

ایزدپناه در ارتباط با سابقه فعالیت ورزشی خود تصریح کرد: اینجانب، کاراته را از ۱۵ سالگی زیر نظر استاد علی رمضانی شروع کردم یعنی در سال ۶۰ استارت فعالیت ورزشی را زدم و اکنون بیش از ۳۹ سال است که کاراته کار می‌کنم.

وی بیان کرد: با تلاش و تمرین شبانه‌روزی هم‌اکنون دان شش فدراسیون و دان هفت سبک تزوکا را دارم و مربی و داور رسمی فدراسیون کاراته ایران و رکورددار شکستن چوب بیل با ساق پا در کشور هستم.

ایزدپناه در ارتباط با جزئیات این رکورد اضافه کرد: تعداد ۲۱ عدد چوب‌بیل را در مدت زمان ۲۹.۷۵ ثانیه شکستم که این رکورد با حضور نمایندگان گینس و تعداد زیادی تماشاگر به ثبت رسیده است.

وی افزود: کسب عنوان نایب قهرمانی کشور در استایل کاتا در سال ۹۱ نیز از دیگر افتخارات بنده است.

این قهرمان رزمی استان بوشهر با بیان اینکه هیچ توجهی در استان به تیم ما و قهرمانان این رشته نمی‌شود گفت: از ما گذشته است ولی من شاگرد دارم که تا حالا بیش از ۳۰ مقام کشوری کسب کرده ولی حتی حاضر نیستند بنر هم برای ما چاپ کنند و ما پول چاپ بنر را از خود بچه‌ها می‌گیریم.

ایزدپناه ابراز داشت: تقاضا دارم به ورزش بیشتر اهمیت بدهند، خودم بخاطر نداشتن اسپانسر نتوانستم رکورد خودم را در گینس به ثبت برسانم و مسئولان استان نیز حمایت لازم را ندارند.

رکورددار شکستن چوب‌بیل کشور بیان کرد: این همه برای ورزش تبلیغ می‌کنند و در حرف‌های مسئولان مرتباً شاهد حمایت از ورزش هستیم ولی در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افتد و با این وضعیت، ورزشکاران بی‌انگیزه می‌شوند و اگر می‌بینیم که ورزش ما رو به افول رفته، دلیلش عدم حمایت است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط