رفتن به بالا
  • جمعه - 21 خرداد 1400 - 18:13
  • کد خبر : ۸۱۷۱
  • چاپ خبر : وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست/ نگاه جهادی در کشور حاکم شود

وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست/ نگاه جهادی در کشور حاکم شود

بوشهر- وزیر سابق نفت با تاکید بر اینکه باید نگاه جهادی در کشور حاکم شود، گفت: وضع اقتصادی مردم خوب نیست اما می‌توان با انتخابی مناسب این وضعیت را تغییر داد.

به گزارش صبح بوشهر، رستم قاسمی عصر جمعه در نشست با رؤسای ستادهای مردمی آیت الله رئیسی در استان بوشهر اظهار داشت: انسجام مناسبی در یک هفته مانده به انجام انتخابات برای آیت الله رئیسی ایجاد شده که نیازمند تقویت است.

وی افزود: با آغاز فضای تبلیغات رسمی انتخابات ریاست جمهوری شاهد برپایی ستادهای آیت الله رئیسی در سطح کشور به شکل خودجوش و مردمی بودیم که به دنبال پیروزی کاندیدای اصلح جبهه انقلاب که آیت الله رئیسی است تلاش می‌کنند.

وزیر سابق نفت تصریح کرد: یکی از ویژگی‌های انقلاب، رفتار انقلابی و ایثار است که این موضوع در ستادهای انقلابی و مردمی آیت الله رئیسی به خوبی دیده می‌شود و شاهد هیچ گونه اختلافی بین نیروهای مردمی در این ستادها نیستیم.

قاسمی ادامه داد: اکنون و با توجه به شرایط سخت زدگی، مردم از شرایط موجود ناراحت. گله مند هستند اما همین مردم با درک نیازهای انقلاب، حضور منسجمی در انتخابات پیشرو را به منصه ظهور خواهند گذاشت.

وزیر اسبق نفت بیان کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات، سبب می‌شود بار دیگر مشروعیت نظام در فضای بین المللی اثبات شود و نباید مردم را در قالب جناح‌های سیاسی تقسیم کرد.

وی دولت سیزدهم را دولتی با تصمیمات سخت معرفی کرد و گفت: این دولت در عرصه داخلی و خارجی نیازمند تصمیم‌های سخت است و دولتی می‌تواند این تصمیمات را به خوبی بگیرد که با مشروعیت و اقتدار مردمی همراه باشد.

قاسمی عنوان کرد: آمارها و ارقام رسمی نشان می‌دهد که وضع اقتصادی مردم خوب نیست اما می‌توان با انتخابی مناسب از جمله ظرفیت‌های استان بوشهر و با استفاده از ظرفیت‌های کلی کشور، این وضعیت را تغییر داد.

وزیر سابق نفت با بر شمردن ظرفیت‌های عمده استان‌های کشور و به خصوص استان‌های مرزی عنوان کرد: اگر نگاه جهادی در کشور حاکم شود می‌توان از این ظرفیت‌ها و ثروت‌های کشور استفاده و از گلوگاه اقتصادی کشور به سلامتی عبور کرد.

قاسمی با اعلام اینکه جمهوری اسلامی با انقلاب اسلامی متفاوت است، اظهار داشت: آرمان‌های انقلاب اسلامی با یک جمهوری اسلامی متفاوت است و داشتن یک روحیه انقلابی است که سبب شده موفقیت‌هایی را برای انقلاب اسلامی ایران در عرصه‌های داخلی و بین المللی ایجاد کند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط