رفتن به بالا
  • شنبه - 22 خرداد 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۸۲۲۱
  • چاپ خبر : سرمایه گذاری خارجی برای اجرای طرح های صنعتی در بوشهر تقویت می‌شود

سرمایه گذاری خارجی برای اجرای طرح های صنعتی در بوشهر تقویت می‌شود

بوشهر – استاندار بوشهر گفت: با تصویب هیئت صدور مجوزهای سرمایه گذاری‌های خارجی و ابلاغ وزیر اقتصاد با سرمایه گذاری خارجی در دو واحد صنعتی در شهرستان بوشهر موافقت شد.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر شنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: توسعه اشتغال در استان بوشهر را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم و از طرح‌های صنعتی حمایت می‌شود.

وی جذب سرمایه گذاری خارجی در استان را یکی از اقدامات مهم دانست و بیان کرد: تلاش می‌شود شرایط مناسب برای حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در استان فراهم شود و حمایت لازم را خواهیم داشت.

استاندار بوشهر ادامه داد: هیئت صدور مجوزهای سرمایه گذاری‌های خارجی با سرمایه گذاری خارجی دو واحد صنعتی در بوشهر موافقت کرده است.

گراوند ادامه داد: با تصویب هیئت صدور مجوزهای سرمایه گذاری‌های خارجی و ابلاغ وزیر اقتصاد با سرمایه گذاری خارجی در دو واحد صنعتی در شهرستان بوشهر موافقت شد.

وی اضافه کرد: برای این دو واحد صنعتی هشت میلیون و ۷۵۰ هزار یوان سرمایه گذاری انجام و با این حجم سرمایه گذاری در دو واحد صنعتی زمینه ایجاد و تثبیت اشتغال ۱۴۱ نفر فراهم می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط