رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 خرداد 1400 - 09:12
  • کد خبر : ۸۳۱۰
  • چاپ خبر : عدم رعایت پروتکل ها موجب پلمب ستادهای انتخاباتی در بوشهر می شود

عدم رعایت پروتکل ها موجب پلمب ستادهای انتخاباتی در بوشهر می شود

بوشهر- استاندار بوشهر گفت: ستادهای انتخاباتی در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، با هماهنگی دستگاه قضا و نیروی انتظامی پلمب می شوند.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا با تاکید بر لزوم رعایت موازین بهداشتی تصریح کرد: ستادهای انتخاباتی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند پلمب می‌شوند.

وی اضافه کرد: ستادهای انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا، با هماهنگی دستگاه قضا و نیروی انتظامی پلمب می‌شوند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: هیچ خدمتی بالاتر از توجه به سلامت مردم نیست و از مسئولان ستادهای انتخاباتی انتظار داریم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا جدیت داشته باشند.

وی بیان کرد: از نمایندگان نامزدهای ریاست جمهوری انتظار داریم مانع از برپایی تجمعات انتخاباتی بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی شده و برای جلوگیری از گسترش شیوع کرونا در ایام انتخابات با دانشگاه علوم پزشکی همکاری کنند.

گراوند ادامه داد: علیرغم بی مهری‌ها و نگاه‌های سیاسی که نمی‌خواهند دولت موفق باشد اما عملکرد دولت دکتر روحانی در شرایط سخت تحریم و مشکلات مالی، کاملاً قابل دفاع و افتخارآمیز است.

وی افزود: این دولت در برابر ملت ایران سربلند خواهد بود چرا که در برابر تحریم‌ها اجازه نداد روند توسعه کشور مختل شده و کشور به زانو دربیاید.

اخبار مرتبط