رفتن به بالا
  • یکشنبه - 23 خرداد 1400 - 09:12
  • کد خبر : ۸۲۹۲
  • چاپ خبر : قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

گناوه- امام جمعه گناوه با تاکید بر حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد.

به گزارش صبح بوشهر، حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی ظهر یکشنبه در نشست نیروهای جبهه انقلاب در مصلی جمعه گناوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی بی نظیر ترین فرصت طی ۲۰۰ سال اخیر جهت پیشرفت ایران در اختیار این نسل قرار دارد و قطعاً آینده گان در این خصوص درباره ما قضاوت خواهند کرد.

امام جمعه گناوه افزود: قبل از انقلاب اسلامی تصمیمات کلان کشور به صورت درباری و بدون دخالت مردم صورت می‌گرفت و مردم نقش چندانی در ابراز نظر در خصوص مسائل کلان کشور نداشتند ولی امروز مردم کشور ما از عالی‌ترین مقام سیاسی کشور تا مدیریت شهری را با آرای مستقیم و غیر مستقیم انتخاب می‌کنند.

حجت الاسلام رکنی حسینی عنوان کرد: خدمات انقلاب اسلامی بی نظیر بوده است و باید خواسته‌های رهبری انقلاب در خصوص عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد عملی شود.

قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

امام جمعه گناوه تصریح کرد: شفافیت، مطالبه گری جوانان و حضور فعال و آگاهانه در صحنه به تحقق آرمان‌های بنیان گذار نظام اسلامی کمک می‌کند و موجب دلبستگی بیشتر جوانان به ارزش‌های انقلابی می‌شود.

حجت الاسلام رکنی حسینی خاطرنشان کرد: از فضای مجازی و شیطنت‌های دشمنان در این فضا نباید غافل شد و اگر برخی دستگاه‌های کشور به خواسته‌های رهبری انقلاب در کنترل معقولانه این فضا توجه ندارند ولی لازم است جوانان انقلابی در تولید محتوای سالم در این فضاها همت گمارند.

قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد

وی با تاکید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق‌های رأی اضافه کرد: قهر با صندوق‌های رأی هیچگاه مشکلات کشور را حل نخواهد کرد و مشکلی بر مشکلات بلکه می‌افزاید و هر کس دل در گرو کشور دارد در انتخابات شرکت کند.

امام جمعه گناوه بیان کرد: رأی دادن پاسخ «آری» به نظام اسلامی است و حضور گسترده مردم در صحنه ضامن بقای و استقرار ارزش‌های انقلاب است.

و ی گفت: هرکس علاقمند به ایران و تمدن ایرانی – اسلامی است باید در تقویت نظام بکوشد تا مبادا دشمنان در مکر و حیله خود موفق شوند و ان شالله یاری خداوند متعالی کمافی السابق شامل حال ملت بزرگ ایران خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط