رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 خرداد 1400 - 15:14
  • کد خبر : ۸۴۰۷
  • چاپ خبر : دلیل جلوگیری از خروج صیادان خارگی شرایط جوی بوده است

دلیل جلوگیری از خروج صیادان خارگی شرایط جوی بوده است

بوشهر – معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر گفت: دلیل جلوگیری از خروج صیادان خارگی شرایط جوی بوده است.

به گزارش صبح بوشهر، حسین فرهمند عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرزبانان با استعانت از خداوند متعال در راستای تأمین امنیت مرزها، مردم و مرزنشینان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد و با هرگونه ناامنی در مرزها قاطعانه برخورد خواهند کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با اشاره به تعامل و ارتباط مرزبانان و مرزنشینان در استان بوشهر افزود: وظیفه اصلی مرزبانان نیروی انتظامی استیفای حقوق مرزنشینان است.

فرهمند در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه پس از انقلاب اسلامی، انگیزه دفاع از کشور در بین مرزنشینان عزیز استان همانند سردار رئیس علی دلواری بالا بوده و در واقع مرزنشینان، مرزبانان واقعی کشور هستند.

وی در خصوص فیلم منتشرشده تعدادی از صیادان در فضای مجازی مبنی بر جلوگیری از خروج صیادان خارگ به دریا اظهار داشت: با توجه به اعلام هواشناسی و وضعیت نامساعد جوی و با توجه به روال همیشگی در اعلام شرایط جوی، به منظور حفظ جان صیادان زحمتکش از خروج شناوران جلوگیری که بعد از مساعد شدن وضعیت جوی و استعلام از هواشناسی اجازه فعالیت به این قشر زحمتکش داده شد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی استان بوشهر با محکوم کردن پخش این فیلم در فضای مجازی بر جانفشانی ها و سلحشوری مرزبانان برای دفاع از مرزها در برابر هرگونه ناامنی و تقدیم شهدای مرزی در این مسیر تاکید کرد.

وی بیان داشت: فیلم مذکور به صورت گزینشی توسط فردی با اهداف مغرضانه انتشار یافته و بازگوی حقایق که همان شرایط نامساعد دریا بوده اشاره‌ای نشده است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط