رفتن به بالا
  • سه شنبه - 25 خرداد 1400 - 15:15
  • کد خبر : ۸۴۷۹
  • چاپ خبر : شرایط برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در گناوه فراهم است

شرایط برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در گناوه فراهم است

گناوه- فرماندار شهرستان گناوه گفت: شرایط برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در گناوه فراهم است.

به گزارش صبح بوشهر، غلامرضا مهرجو بعد از ظهر سه شنبه در نشست آموزشی و توجیهی نمایندگان اجرایی و نظارت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در شهرستان گناوه اظهار داشت: انتخابات به عنوان مهمترین نماد دخالت مردم در تعیین سرنوشت و یکی از مؤلفه‌های اصلی در نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار گناوه افزود: انتخابات ۲۸ خرداد امسال از لحاظ داخلی و بین المللی از اهمیت و حساسیت بسیار بالایی برای کشورمان برخوردار است و فرصتی بی نظیر برای حفظ، اقتدار و سرنوشت آینده کشور است و به همین دلیل انتخابات مورد هدف جریان‌ها و رسانه‌های معاند قرار دارد تا به نحوی اهمیت و حساسیت و ارزش آن را در نظام تصمیم گیری جمهوری اسلامی کمرنگ جلوه دهند و بین حاکمیت و مردم تفرقه افکنی کنند ولی با هوشیاری مردم به اهداف خود نخواهند رسید.

وی گفت: در نظام جمهوری اسلامی همه امور به اتکا نظر و آرا مردم است و در همه عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی مردم حضوری پررنگ، و مؤثر و نتیجه بخش داشته‌اند.

شرایط برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در گناوه فراهم است

مهرجو خاطرنشان کرد: در آستانه برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد، بیش از ۸۵ درصد فرایندهای برگزاری این انتخابات در شهرستان گناوه انجام شده است و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های لازم با همکاری و تعامل بین هیئت‌های اجرایی و نظارت فراهم شده‌است تا با همدلی و همراهی همه دست اندر کاران و مشارکت مردم، انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری در تراز نظام جمهوری اسلامی در سطح شهرستان برگزار شود که موجب تقویت اعتماد و رضایت عمومی در سطح جامعه شود.

فرماندار گناوه ادامه داد: اصل و اساس برنامه مجریان و ناظران و نامزدهای انتخابات پایبندی به قانون و قانونمداری، رعایت اصل بی طرفی و توجه به پروتکل‌های بهداشتی و حفظ آرامش در شعب اخذ رأی است که باید در همه مراحل انتخابات مدنظر داشته باشند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط