رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 خرداد 1400 - 09:12
  • کد خبر : ۸۵۳۸
  • چاپ خبر : بن بستی در کشور وجود ندارد/ دولت انقلابی مشکلات را حل می کند

بن بستی در کشور وجود ندارد/ دولت انقلابی مشکلات را حل می کند

بوشهر – رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این کشور با وجود منابع سرشار خدادادی و جوانان توانمند و انقلابی بن بستی وجود ندارد.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم جمیری پیش از ظهر چهارشنبه در جمع هواداران آیت الله رئیسی در شهرستان بوشهر اظهار داشت: آنچه که امروز برای قوام و دوام نظام جمهوری اهمیت دارد حضور حماسی عموم مردم در عرصه انتخابات و انتخاب اصلح و شایسته است

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی نظامی است که به تعبیر مقام معظم رهبری در تاریخ نظام‌های سیاسی دنیا بیشترین تهاجم را از سوی استکبار جهانی داشته است.

جمیری افزود: جمهوریت این نظام با تدبیر و هنر امام (ره) در قانون اساسی تبیین و تصویب شد و این جمهور مردم بوده اند که در همه عرصه‌های حساس در برابر تهاجمات از جمهوری اسلامی دفاع کرده اند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس افزود: یکی از میادین حضور جمهور مردم در دفاع از نظام اسلامی حضور در انتخابات است، تبلور و تجسم این حضور رأی یکا یک این مردم عظیم القدر در انتخابات مختلف بوده است و همواره دشمنان را نا امید کرده است.

وی تاکید کرد: همان کسانی که دایه دار اداره امور جامعه به وسیله مردم هستند، بهترین شکل جمهوری و آزادانه ترین انتخابات را در نظام جمهوری اسلامی بر نمی‌تابند و به گونه‌ای به آن خدشه وارد می‌کنند. برای اینکه آنها با اسلامیت نظام که به وسیله جمهور مردم شکل و تحقق پیدا کرده است و استمرار خواهد داشت مخالف هستند.

وی ادامه داد: اسلام می‌تواند مسائل مختلف مردم را حل کند و کرامت و شرافت و آزادی و استقلال مردم را در مقابل همه قدرت‌ها حفظ کند و این نظام مقدس قریب به ۴۳ سال نشان داده است که می‌تواند استکبار جهانی را به زانو در آورد و در مقابل آن زانو خم نکند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: این حضور مردم برای حاکمیت اسلام همیشه مورد تهاجم بوده است اما این مردم عظیم القدر همواره در میدان حضور داشته اند و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده اند.

وی بیان کرد: آنهایی که به بهانه ناکارآمدی دولت‌ها، جمهوریت و اسلامیت نظام را زیر سوال می‌برند، خود همواره مبلغ کسانی بوده اند که قدرت لازم برای اداره جامعه را نداشته اند، در تاریخ انقلاب، دشمنان ما همیشه از کسانی حمایت کرده اند که در مسیر امام و رهبری و ارزش‌های دینی قرار ندارند و برای فریب افکار عمومی و القای یک انتخاب اشتباه به مردم همه توان و ظرفیت خود را به کار بسته اند.

مسئله امروز کارآمد و ناکارآمدی افراد است

جمیری افزود: امروز در انتخابات نگاه مردم به چپ و راست و اصولگرا و صلاح طلب نیست بلکه مسئله امروز کارآمد و ناکارآمدی افراد است، انتخاب شخصی است که بتواند با فساد و تبعیض ناشی از مدیریت‌های ناکارآمد مقابله کند.

وی ادامه داد: مسئله امروز توانمندی در حل مشکلات فرهنگی و اقتصادی و سیاسی و بین المللی است که در همه عرصه‌ها بخاطر ناکارآمدی و دلبستگی مدیران به غرب با مشکل مواجه هستیم، امروز ما به دنبال یک تغییریم و آن تغییر به نفع مردم و برای مردم است، تغییری که به دنبال آن شاهد از بین رفتن فقر و فساد و تبعیض باشیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: الحمدلله در این کشور با وجود منابع سرشار خدادادی و جوانان توانمند و انقلابی بن بستی وجود ندارد و با روی کار آمدن یک دولت کارآمد، عدالت خواه، انقلابی و ظلم ستیز شاهد مرتفع شدن کاستی‌ها و مشکلات خواهیم بود.

وی تصریح کرد: امروز افراد توانمندی در میدان انتخابات حضور دارند و مردم به خوبی می‌دانند که چه کسانی برنامه و کارنامه دارند، اما از بین این انسان‌های صالح و توانمند بنا به اقضای امروز به یک شخصیت اصلح، کارآمد و توانمند نیاز داریم، به تعبیر قانون اساسی ما امروز به یک رجل سیاسی که با کارنامه خودش نشان داده توانایی اداره امور جامعه را دارد نیاز داریم.

جمیری ادامه داد: با استقبال بی نظیری که در سراسر کشور از آیت الله رئیسی شکل گرفته است به حول و قوه الهی دولتی کارآمد و توانمند برای حل مسائل و مشکلات مردم شکل خواهد گرفت.

وی اظهار داشت: به عنوان خدمتگزار و خادم کوچک شما مردم در مجلس شورای اسلامی می گویم که اگر دولت انتخابی از سوی ما یک دولت کارآمد و انقلابی و ضد فساد نباشد و شایسته سالاری را نتواند به معنای حقیقی کلام اجرایی و عملیاتی کند و با مجلس انقلابی و قوه قضائیه توانمند تعامل درست و منطقی داشته باشد قطعاً موفقیتی حاصل نخواهد شد.

جمیری گفت: برای نظام اسلامی زیبا نیست که مردم دغدغه مسائل اولیه را داشته باشند، امیدوارم به همت شما مردم عظیم القدر در پایان خردادماه شاهد شکل گیری دولتی کارآمد و توانمند برای خدمت به مردم باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط