رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 خرداد 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۸۶۱۱
  • چاپ خبر : دعوت خانواده شهید رئیسعلی دلواری برای حضور مردم در انتخابات

دعوت خانواده شهید رئیسعلی دلواری برای حضور مردم در انتخابات

بوشهر – خانواده شهید رئیسعلی دلواری در بیانیه‌ای از مردم برای حضور گسترده و پرشور در انتخابات دعوت کردند.

به گزارش صبح بوشهر، در بیانیه خانواده شهید رئیسعلی دلواری آمده است: انتخابات مظهر مردم سالاری در ایران اسلامی است و ملت ایران همواره در انتخابات‌های مختلف حضوری گسترده و پرشور داشته و ثابت کرده‌اند که در هر زمانی پای این نظام و انقلاب و ولایت ایستاده‌اند و حاضر نیستند صحنه را خالی کنند.

تاریخ باشکوه ایران پر از روزهای افتخارآمیزی است که روزی با ایستادگی سرداران مقاومت در مقابل کشورهای استعماری و استکباری رقم خورده، روزگاری در دفاع مقدس از این سرزمین بوده و روزهایی نیز پای صندوق‌های رأی رقم خورده است.

همانگونه که رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند، «ملت هوشیار ایران، درست در نقطه مقابل خواست دشمن، فعال، پرشور و شعور – و همراه با درک و آگاهی کامل در پای صندوق‌های رأی حضور خواهد یافت چرا که انتخابات را آبروی ملی، وسیله‌ای برای افزایش عزت ملی و از جمله شاخص‌های رشد ملی است»، مردم بار دیگر حضوری گسترده و پرشور در انتخابات خواهند داشت.

در آستانه انتخابات مهم و سرنوشت ساز ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ قرار داریم و انتظار می‌رود مردم ایران اسلامی با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی بار دیگر حمایت خود از نظام مقدس جمهوری اسلامی، شهدا و امام شهدا را اعلام کنند.

حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات پیام‌های بزرگی برای دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی دارد؛ این حضور حماسی باعث خوشحالی دوست داران نظام و ناامیدی و یاس دشمنان این نظام مقدس می‌شود.

خانواده شهید رئیسعلی دلواری از همه مردم ایران برای حضور در انتخابات ۲۸ خردادماه و انتخاب آگاهانه دعوت به عمل می‌آورد. امیدواریم مردم با حضور حماسی خود برگ زرین دیگری را در تاریخ این نظام مقدس رقم بزنند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط