رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 خرداد 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۸۶۱۴
  • چاپ خبر : شعب اخذ رای در دشتی افزایش یافت/ هماهنگی مطلوب ناظران و مجریان

شعب اخذ رای در دشتی افزایش یافت/ هماهنگی مطلوب ناظران و مجریان

بوشهر- فرماندار دشتی از افزایش شعب اخذ رای خبر داد و گفت: تعامل و همدلی خوبی بین هیئت‌های نظارتی و مجریان برگزاری انتخابات وجود دارد.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالله نادری ظهر پنجشنبه در نشست با نمایندگان فرماندار و سرناظرین هیئت‌های نظارت بر انتخابات شهرستان دشتی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات باشکوه و پرشور در سطح جامعه اظهار داشت: هر چه قدر مشارکت مردم در انتخابات بیشتر شود اقتدار نظام در عرصه‌های جهانی بیشتر می‌شود.

وی با بیان اینکه نظامی که پشتیبانی مردمی داشته باشد از هر سلاحی کارآمدتر است، افزود: همه ما وظیفه داریم مردم را تشویق کنیم تا پای صندوق‌های رأی حضور پرشور داشته باشند و در بین جامعه امیدواری ایجاد کنیم.

نادری ادامه داد: انتخابات حق الناس است نباید کوچک‌ترین اشتباه صورت بگیرد و مجریان و ناظرین انتخابات باید از آرای مردم صیانت کنند.

وی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم حق هیچ نامزدی در انتخابات پایمال شود، گفت: تعامل و همدلی خوبی بین هیئت‌های نظارتی و مجریان برگزاری انتخابات وجود دارد.

نادری تصریح کرد: با توجه به شرایط کرونایی امسال ۱۳ شعبه در سطح شهرستان افزایش پیدا کرده و اقلام بهداشتی مورد نیاز شعب نیز پیش بینی شده است.

رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان دشتی با بیان اینکه ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی در سطح شهرستان فعال است، گفت: به حمد الله با تدابیر خوب صورت گرفته در شرایط کرونایی تمهیدات خوبی اتخاذ شده است.

محمد ذوالفقار ساز با بیان اینکه نظارت در کار به معنای مچ گیری نیست، افزود: دست اندرکاران انتخابات و نیروهای نظارتی هر چه بیشتر بر کار اشرافیت داشته باشند روند برگزاری انتخاباتی بهتر خواهد بود.

وی ادامه داد: تمامی نیروهای نظارتی در سطح شهرستان آموزش‌های لازم فرا گرفتند و هیچ نگرانی در این خصوص وجود ندارد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط