رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 خرداد 1400 - 21:12
  • کد خبر : ۸۶۳۴
  • چاپ خبر : لزوم دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح

لزوم دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح

بوشهر – مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تأکید بر لزوم بصیرت‌بخشی به آحاد مختلف جامعه، نقش مداحان را در مشارکت حداکثری و بصیرت‌بخشی در انتخاب اصلح مهم ارزیابی کرد.

به گزارش صبح بوشهر، حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری عصر پنجشنبه در نشست کانون مداحان استان اظهار داشت: شما برای طیفی از جامعه مرجع اعتماد هستید و در امر خطیر انتخابات وظیفه دارید بررسی و تحقیق کنید که بتوانید نقش خود را در راستای روشنگری و آگاهی‌بخشی به جامعه‌ی هدف برای دستیابی به انتخاب اصلح به خوبی ایفا کنید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با اشاره به فرموده حضرت امام (رحمت‌الله تعالی علیه) که فرمودند: «اگر مشکلات نظام اداری را اصلاح نکنید مردم انقلاب را هم کنار خواهند زد» اضافه کرد: همه ما مسئولیت داریم در شکل‌گیری دولتی انقلابی که دغدغه مصالح اسلام و انقلاب و حل مشکلات مردم را داشته باشد، تأثیرگذار باشیم.

وی با اشاره به رسالت مداحان در روشنگری برای مردم در عرصه‌های مختلف و به‌ویژه انتخابات، ابراز داشت: اگر دغدغه باقی ماندن اصل نظام مقدس جمهوری اسلامی را داریم باید بر لزوم مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح تأکید داشته باشیم.

حجت‌الاسلام طاهری ادامه داد: دشمنان انقلاب به سرکردگی استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل تلاش گسترده‌ای در ایجاد روحیه یأس و ناامیدی و جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی و کاهش مشارکت عمومی در انتخابات انجام داده‌اند که با تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری و نقش‌آفرینی آحاد جامعه و به‌ویژه نیروهای انقلابی این تلاش‌های مذبوحانه همانند گذشته بی اثر خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تصریح کرد: هرکس نسبت به طیف مخاطب خود مسئولیت دارد نسبت به دعوت مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح با تمام توان و ظرفیت خود اقدام کند و در همین راستا مداحان نقش ارزشمندی ایفا می‌کنند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط