رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 خرداد 1400 - 00:12
  • کد خبر : ۸۵۸۸
  • چاپ خبر : مردم استان بوشهر حضوری حماسی و نمایان در انتخابات خواهند داشت

مردم استان بوشهر حضوری حماسی و نمایان در انتخابات خواهند داشت

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم استان بوشهر همچون گذشته حضوری حماسی و نمایان در انتخابات خواهند داشت.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیامی به مناسبت انتخابات آورده است: بی تردید ولایتمداری و پیروی از هدایت‌های ولیّ الأمر واجب شرعی و طریق رضایت الهی و ضامن رستگاری و سعادت در دنیا و آخرت است.

همواره در تاریخ حیات انسانی حرکت در صراط مستقیم ولایت مسیر میل به موفقیت و تخلف از آن مایه سقوط شخصی و اجتماعی جامعه بشری بوده است و کتاب تاریخ ورق به ورق گواه صادق بر این موضوع مهم و سرنوشت ساز است.

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران یک قیام الهی در راستای تحقق تمامی اهداف انبیا و اولیای خداوند برای نجات و کمال انسان است و طریق تحقق آن پیروی از رهبریت و جهاد با تمام وجود در این عرصه است.

پیام سراسر هدایت آفرین، بصیرت زا و دعوت گر به خیر و صلاح آن مقام معظم درباره حضور حماسی در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ هجری شمسی بلاغی مبین جهت اقتدار دینی و ملی بر تمامی عرصه‌های حیاتی ایران انقلابی و اسلامی بود که بر همگان حضور در صحنه سرنوشت ساز انتخابات لازم و واجب نمود.

مردم استان ولایتمدار بوشهر همچون حماسه‌های پر شکوه تاریخ خود بر اساس اطاعت از ولایت و امتثال فرامین و منویات آن رهبر فرزانه و بزرگوار با تمام وجود در این جهاد سیاسی شرکت کرده و بار دیگر وفاداری و ولایتمداری با پیشینه پر افتخار خویش را تکرار خواهد نمود و همچون دفاع مقدس در این جبهه سرنوشت ساز حضوری حماسی و نمایان خواهد داشت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط