رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 خرداد 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۸۶۲۰
  • چاپ خبر : مردم استان بوشهر همیشه مشارکت بالایی در انتخابات‌ داشته‌اند

مردم استان بوشهر همیشه مشارکت بالایی در انتخابات‌ داشته‌اند

بوشهر- استاندار بوشهر از مردم برای حضور گسترده و پرشور در انتخابات دعوت کرد و گفت: مردم استان بوشهر همیشه مشارکت بالایی در انتخابات‌ در دوره های قبلی داشته‌اند.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم استان بوشهر علاقمند به نظام و انقلاب و کشور هستند و این مرزداران استان همیشه نسبت به میانگین کشور مشارکت بیشتری را داشته‌اند.

وی اضافه کرد: انتظار داریم مردم در همان ساعات اولیه رأی گیری به شعب مراجعه کرده و رأی خود را وارد صندوق کنند تا شاهد تجمع نباشیم. باید سعی کنیم وظیفه و تکلیف خود را در سریع‌ترین فرصت انجام دهند.

استاندار بوشهر افزود: رأی اولی‌ها هم بی‌صبرانه منتظر لحظه انتخابات هستند و برای اولین بار در تعیین سرنوشت خود دخالت می‌کنند و نظر خود را در مسیر توسعه و آبادانی کشور انجام می‌دهند.

وی بیان کرد: توصیه ما این است که در خانه نمانیم و با رأی خود به نظام کمک کنیم تا پایه‌های نظام مستحکم‌تر شود. هر چه مشارکت مردم بیشتر باشد پشتوانه محکم‌تری برای دولت آینده خواهد بود.

گراوند خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند که پاسدار رأی آنها خواهیم بود و از رأی مردم صیانت می‌کنیم و انتخاباتی عادلانه برگزار خواهد شد.

وی افزود: مردم نسبت به سرنوشت خود بی‌تفاوت نباشند و قدر صندوق‌ها را بدانند و با حضور خود دولت توانمندی را تشکیل دهیم که بتواند مشکلات مردم را رفع کند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط