رفتن به بالا
  • جمعه - 28 خرداد 1400 - 12:12
  • کد خبر : ۸۷۲۳
  • چاپ خبر : مشارکت حداکثری مردم در انتخابات محقق شود

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات محقق شود

بوشهر- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات، گفت: باید تلاش شود که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات محقق شود.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اهمیت حضور گسترده مردم در انتخابات اظهار داشت: حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات موجب اقتدار نظام شده و پشتوانه‌ای برای کشور و دولت محسوب می‌شود.

وی اضافه کرد: به منظور برگزاری انتخابات پرشور از همه ظرفیت شبکه تبلیغ در استان بوشهر استفاده شده و نسبت به سازماندهی مبلغان، مداحان و دیگر فعالان حوزه تبلیغ دینی در این زمینه اقدام شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: علی‌رغم سختی‌ها و مشکلاتی که وجود دارد انتظار می‌رود همه مردم در اولین فرصت به شعب اخذ رأی مراجعه کنند و رأی خود را به صندوق‌های رأی بیاندازند.

وی در مورد برنامه ویژه سازمان تبلیغات به مناسبت انتخابات در استان‌های مختلف بیان کرد: این برنامه بنا بود که صبح امروز و بعد از دعای ندبه در سراسر کشور برگزار شود که به علت وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی در شهرستان‌های استان بوشهر اجرا نشد.

حجت‌الاسلام طاهری افزود: هر رأی ما دارای تأثیر بزرگی است و باید همه در انتخابات شرکت کنیم تا آینده بهتری را برای خودمان و دیگران رقم بزنیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط