رفتن به بالا
  • جمعه - 28 خرداد 1400 - 15:17
  • کد خبر : ۸۷۷۱
  • چاپ خبر : ۸۰۰ هزار برگ‌تعرفه در آذربایجان غربی مصرف شده است

۸۰۰ هزار برگ‌تعرفه در آذربایجان غربی مصرف شده است

ارومیه – رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی گفت: تاکنون ۸۰۰ هزار برگ تعرفه در استان مصرف شده است.

به گزارش صبح بوشهر، علی مصطفوی عصر جمعه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره روند برگزاری انتخابات آذربایجان غربی با بیان اینکه روند، انتخابات بدون کوچک‌ترین مشکل امنیتی در حال برگزاری است افزود: تاکنون ۸۰۰ هزار برگ‌تعرفه در استان مصرف شده است.

وی با اشاره به تمدید انتخابات تا ساعت ۲۱ امشب به دلیل مشارکت بالای مردم اظهارکرد: بیشترین تعرفه‌های مصرف شده مربوط به مرکز استان‌ارومیه است.

مصطفوی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود این دورت از انتخابات شاهد مشارکت ۵۰ درصدی مردم استان باشیم عنوان کرد: هیچ کمبودی از نظر تعرفه در استان وجود ندارد ودر صورت نیاز امکان تأمین تعرفه‌های مورد نیاز را داریم.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به امنیت کامل روند برگزاری انتخابات در مرزهای استان نیز گفت: تاکنون مشکل امنیتی در شهرهای استان‌گزارش نشده است.

مصطفوی با اشاره اینکه در برخی شهرهای استان از جمله ارومیه و میاندوآب شاهد تخلفات جزئی بودیم گفت: خرید و فروش آرا، تبلیغ بر سر صندوق رأی از مهمترین تخلفات گزارش شده است که از نظر قانونی رسیدگی در اسرع وقت خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی با اشاره به وجود برخی اشکالات فنی در نخستین ساعات رأی گیری الکترونیکی در ارومیه نیز افزود: این ایرادات فنی رفع شده و در حال حاضر مشکلی در روند اخذ رأی گیری الکترونیکی در ارومیه وجود ندارد.

مصطفوی با اشاره به استقبال بالای مردم در ساعات پایانی روز اضافه‌کرد: در صورت استمرار مشارکت مردم امکان‌تمدید مدت زمان رأی گیری وجود دارد و مردم سعی کنند حضور در پای صندوق‌های رأی را به ساعات پایانی موکول نکنند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط