رفتن به بالا
  • شنبه - 29 خرداد 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۸۸۵۹
  • چاپ خبر : جشن‌های زیر سایه خورشید در استان بوشهر آغاز شد

جشن‌های زیر سایه خورشید در استان بوشهر آغاز شد

بوشهر- با ورود خدام رضوی جشن‌های زیر سایه خورشید در استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش صبح بوشهر، مسئول ستاد دهه کرامت دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر عصر شنبه در آئین استقبال از خدام رضوی در فرودگاه بوشهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر عشق و ارادت بالایی به اهل بیت دارند.

حجت‌الاسلام جلال شریفی ضمن تبریک دهه مبارک کرامت و خیر مقدم گفت: کاروان زیر سایه خورشید آستان مقدس امام رضا (ع) به مدت ۶ روز در استان بوشهر حضور خواهند داشت و به همه شهرستان‌های استان اعزام می‌شوند و جشن‌های زیر سایه خورشید را در نقاط مختلف استان برگزار می‌نمایند.

وی به حضور سالانه کاروان زیر سایه خورشید در استان بوشهر اشاره کرد و افزود: امسال نیز کاروان زیر سایه خورشید خادمان حضرت رضا (ع) به درخواست دبیرخانه کانون‌های خدمت رضوی استان بوشهر در این استان حضور یافته و فضای استان را با قدوم رضوی خود عطرآگین نمودند.

شریفی گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته بیش از ۴۰۰ ویژه برنامه برای دهه کرامت در شهرستان‌های استان بوشهر پیش بینی شده است که بخشی از این برنامه‌ها را دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم و سلامت، عیادت از بیماران و گرداندن پرچم متبرک حرم مطهر رضوی در نقاط مختلف استان عنوان کرد.

وی یادآور شد: دو تیم شهید قاسم سلیمانی و شهید ابو المهدی المهندس در شهرستان‌های شمالی و جنوبی استان کاروان زیر سایه خورشید را همراهی می‌کنند.

در آستانه سالروز ولادت فرخنده ثامن الحجج امام رضا علیه السلام و به مناسب دهه کرامت خادمین رضوی و حاملان پرچم حرم مطهر آن امام شریف در قالب کارون زیر سایه خورشید، با استقبال پرشور دوستداران امام رضا علیه السلام وارد فرودگاه بوشهر شدند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط