رفتن به بالا
  • شنبه - 29 خرداد 1400 - 12:12
  • کد خبر : ۸۸۴۸
  • چاپ خبر : میزان مشارکت اهالی استان بوشهر در انتخابات به ۵۸.۶ درصد رسید

میزان مشارکت اهالی استان بوشهر در انتخابات به ۵۸.۶ درصد رسید

بوشهر – استاندار بوشهر با تقدیر از حضور مردم در انتخابات روز گذشته گفت: میزان مشارکت اهالی استان بوشهر در انتخابات به ۵۸.۶ درصد رسید.

عبدالکریم گراوند در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم استان بوشهر در طی سال‌های گذشته حضور حماسی خود در همه صحنه‌ها را نشان داده‌اند و روز گذشته بار دیگر با حضور خود این موضوع را به اثبات رساندند.

وی اضافه کرد: با وجود گرمای شدید هوا، شیوع کرونا و سختی‌ها و مشکلاتی که وجود داشت، مردم استان بوشهر همچون گذشته حضوری پرشور در انتخابات داشتند.

استاندار بوشهر تعداد کل واجدان شرایط استان بوشهر در این انتخابات را بیش از ۷۹۷ هزار نفر عنوان کرد و ادامه داد: در مجموع ۵۸.۶ درصد از اهالی استان بوشهر در این انتخابات مشارکت کردند.

وی با تقدیر از عوامل اجرایی، نظارت، امنیتی و پشتیبانی و کادر درمان که در برگزاری انتخابات مشارکت داشتند افزود: در مجموع ۲۵ هزار نفر برای برگزاری انتخابات در استان بوشهر تلاش کردند.

گراوند حضور پرشور مردم در انتخابات را پشتوانه‌ای مناسب برای فعالیت دولت آینده دانست و تصریح کرد: انتظار می‌رود دولت جدید تلاش جدی را برای رفع مشکل مردم و تحقق وعده‌های انتخاباتی خود داشته باشد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات باشکوه و قانونمند در استان تصریح کرد: انتخابات در استان بوشهر بدون هیچ مشکل خاص امنیتی برگزار و مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی به نامزدهای مورد نظر خود رأی دادند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط