رفتن به بالا
  • سه شنبه - 1 تیر 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۹۰۴۸
  • چاپ خبر : شورای هیئت های مذهبی کشورسالروز تاسیس تبلیغات اسلامی را تبریک گفت

شورای هیئت های مذهبی کشورسالروز تاسیس تبلیغات اسلامی را تبریک گفت

بوشهر- رئیس شورای هیئت‌های مذهبی کشور با صدور پیامی سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) را تبریک گفت.

به گزارش صبح بوشهر، نوشاد نوشادی در پیامی به مناسبت سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) اظهار داشت: تبلیغات عامل زیربنایی و عنصر اصلی نشر احکام دینی و هدف اصلی پروردگار یکتا از ارسال پیامبران بوده است.

با وجود آنکه روحانیت معظم و علمای بلاد در طول تاریخ علی رغم همه فشارها و محدودیت‌ها همواره به رسالت مهم خود که همانا تبلیغ معارف دینی و آشنایی مسلمانان با احکام و آموزه‌های اصیل اسلامی عمل می‌نمودند، اما با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و شکل گیری نهادی ارزشمند به نام سازمان تبلیغات اسلامی شاهد تحولی عظیم و هدفمند در مسیر توسعه فرهنگ دینی و مذهبی در جامعه بودیم.

شورای هیئت مذهبی کشور یکم تیر ماه سالروز صدور فرمان امام خمینی (قدس سره) مبنی بر تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی را به کلیه سنگربانان جبهه تبلیغ و توسعه فرهنگ دینی کشور و هیأت‌های مذهبی به ویژه روحانیت جلیل القدر, جوانان فعال عرصه فضای مجازی, و کلیه مجموعه‌های تبلیغی تبریک و تهنیت عرض می‌نماید.

امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب به حق ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) شاهد رشد روز افزون فرهنگ دینی و تبلیغات اسلامی با بهره گیری از شیوه‌ها و ابزارهای نوین و مبتنی بر فرهنگ عظیم عاشورای حسینی باشیم

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط