رفتن به بالا
  • سه‌شنبه - 22 ژوئن 2021 - 18:11
  • کد خبر : ۹۰۴۵
  • چاپ خبر : ۹۵ فعال قرآنی – تبلیغی استان بوشهر تجلیل شدند

۹۵ فعال قرآنی – تبلیغی استان بوشهر تجلیل شدند

بوشهر- همزمان با گرامیداشت چهلمین سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، در آئینی از فعالان قرآنی و تبلیغی استان بوشهر تجلیل به عمل آمد.

به گزارش صبح بوشهر، آئین گرامیداشت چهلمین سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی ۱ تیر ۱۴۰۰ با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل تبلیغات اسلامی، امید پارسایی‌فر رئیس حوزه هنری استان بوشهر، جمعی از فعالان فرهنگی – تبلیغی و کارکنان مجموعه تبلیغات اسلامی و حوزه هنری استان در سالن شهید آوینی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد و در آن از فعالان فرهنگی – قرآنی، مبلغین موفق و همچنین کارکنان برتر مجموعه اداره کل تجلیل به عمل آمد.

  ۹۵ فعال قرآنی - تبلیغی استان بوشهر تجلیل شدند

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر عصر سه‌شنبه در این مراسم در سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن میلاد حضرت امام رضا علیه السلام تقارن این مناسبت مبارک با سالروز تأسیس سازمان را بیانگر بار سنگینی دانست که بر عهده مبلغان حوزه دین و تبلیغات اسلامی قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام طاهری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات ۲۸ خرداد حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در این انتخابات را نتیجه به میدان آمدن تمام ظرفیت‌های انقلاب اسلامی در ایجاد بصیرت در بین مردم عنوان کرد.

وی گفت: دشمنان انقلاب با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند فضای مجازی و شبکه‌های ماهواره‌ای در صدد تحریم انتخابات و تشویق و تحریک مردم برای عدم شرکت انتخابات و رأی ندادن بودند که با بصیرت مردم مثل گذشته شکست خوردند.

  ۹۵ فعال قرآنی - تبلیغی استان بوشهر تجلیل شدند

پارسایی‌فر، رئیس حوزه هنری استان بوشهر در بخش دیگری از این مراسم با اشاره به دوران تحولی سازمان تبلیغات اسلامی و مدیریت حجت‌الاسلام قمی این سازمان را در آستانه‌ی تحولی بزرگ عنوان کرد و افزود: همه ما باید خود را به تحولات و تکنولوژی روز مجهز کنیم و با همتی که مقام معظم رهبری از ما انتظار دارند در اجرای وظایف خود تلاش کنیم.

در بخش دیگری از این مراسم گروه سرود منهاج به مناسبت میلاد حضرت امام علی بن موسی الرضا علیه السلام به اجرای برنامه پرداختند و سیدحسن هاشمی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برنامه مولودی‌خوانی اجرا کرد.

گفتنی است، در خاتمه این مراسم از ۱۶ طلبه‌ی فعال، ۴۹ برگزیده‌ی مسابقات تفسیر قرآن کریم، ۳ پژوهشگر عرصه‌ی تربیت کودک و نوجوان، ۹ نفر از برگزارکنندگان آزمون حفاظ قرآن کریم، ۱۱ کارمند برگزیده‌ی اداره کل و ۷ نفر از فرزندان روزه اولی کارکنان تبلیغات اسلامی استان بوشهر با اهدا لوح سپاس تجلیل به عمل آمد

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط