رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 تیر 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۹۰۹۳
  • چاپ خبر : روند افزایش بیماری کرونا در استان بوشهر ادامه دارد

روند افزایش بیماری کرونا در استان بوشهر ادامه دارد

بوشهر- دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر از ادامه روند افزایش بیماری کرونا در این استان خبر داد.

سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ۳۲۷ نفر است.

وی تصریح کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۳ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۴۴ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۸۹ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۶۲ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون ۳۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند، افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۱۷ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام‌شده، بیان کرد: متأسفانه امروز ۳ مورد فوتی ناشی از ابتلاء به کرونا، ۳ خانم با ۶۵، ۸۰ و ۷۰ سال سن باسابقه بیماری سکته مغزی و پارکینسون، دیابت و فشارخون در استان بوشهر به ثبت رسید.

وی افزود: تاکنون هزار و ۲۳۹ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلاء به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۴۹ هزار و ۹۱۷ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط