رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 2 تیر 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۹۱۰۲
  • چاپ خبر : ۹۷۰ نفر در آموزش و پرورش بوشهرجذب می‌شوند

۹۷۰ نفر در آموزش و پرورش بوشهرجذب می‌شوند

بوشهر- مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از جذب ۹۷۰ نفر در آموزش و پرورش این استان خبر داد و گفت: سهمیه دانشگاه فرهنگیان بوشهر ۴۰ درصد افزایش‌یافته است.

حمدالله اژدری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال ۹۷۰ نفر به ۲ روش آزمون استخدامی و کنکور سراسری جذب این اداره کل می‌شوند.

وی تصریح کرد: ۵۴۵ نفر در قالب آزمون جدید که اطلاعیه ثبت‌نام آن به زودی از سوی سازمان سنجش منتشر می‌شود استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر می‌شوند.

وی ادامه داد: از این تعداد ۲۱۵ نفر به عنوان آموزگار ابتدایی، ۱۰ نفر آموزگار مدارس استثنایی، ۱۶۵ نفر دبیر، ۶۹ هنرآموز و استادکار و ۸۶ نفر به عنوان مراقب سلامت، مربی امور تربیتی و مشاور استخدام می‌شوند.

اژدری در خصوص استخدام کارنامه سبزها بیان کرد: موضوع جذب افراد دارای کارنامه سبز در آزمون استخدامی سال ۹۹ منتفی است و همه داوطلبان باید در آزمون سال جاری ثبت‌نام کنند.

مدیر منابع انسانی و امور اداری اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر افزود: همچنین در کنکور سراسری سال جاری، ۴۲۵ سهمیه در دانشگاه فرهنگیان برای این اداره کل اختصاص داده شده که نسبت به سال گذشته ۴۰ درصد افزایش‌یافته است.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند هم استانی را برای جذب و استخدام در آموزش و پرورش به انتخاب رشته‌های دانشگاه فرهنگیان دعوت می‌کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط