رفتن به بالا
  • شنبه - 5 تیر 1400 - 12:11
  • کد خبر : ۹۲۵۸
  • چاپ خبر : خادمان آستان امام رضا (ع) سفیران رضوی در فضای بین‌المللی هستند

خادمان آستان امام رضا (ع) سفیران رضوی در فضای بین‌المللی هستند

بوشهر- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خادمان آستان مقدس امام رضا (ع) سفیران رضوی در فضای بین‌المللی هستند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری بعدازظهر شنبه در نشست با دست‌اندرکاران برگزاری جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید اظهار داشت: خداوند به شما خدام این موهبت را داده که خادم شخصیتی عرشی چون امام رضا (ع) باشید.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر ضمن خوش‌آمد گویی به خدام رضوی و تشکر از برگزارکنندگان جشن‌های زیر سایه خورشید استان بوشهر، اظهار داشت: شما خادمین به همه مردم ایران به ویژه استان ولایتمدار بوشهر با حضور نورانی و آسمانی خود، عشق و محبت دارید.

صفایی بوشهری با بیان اینکه انسان در قیامت با محبوب خود محشور می‌شود، افزود: کسی که محب امام رضا (ع) باشد کوشش می‌کند که امام رضایی زندگی کند و در آخرت نیز با امام رضا (ع) محشور می‌شود.

وی تصریح کرد: مردم استان بوشهر افتخارشان این است که محبوبشان امام رضا (ع) است و جای‌جای این استان که شما تشریف می‌برید نام اسلام، ولایت، امام رضا و ائمه اطهار (ع) است.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه شما خدام، سفریان رضوی هستید و مقام بسیار بزرگی دارید، افزود: وجود مبارک شما در سال‌های اخیر، امواج نور امام رضا (ع) را در جغرافیای ایران و در فضای بین‌المللی ساطع کرده است.

خادمان آستان قدس رضوی که به منظور شرکت در برنامه‌های دهه کرامت و جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید به استان بوشهر سفرکرده بودند و همچنین دست‌اندرکاران برگزاری این جشن‌ها با آیت‌الله صفایی بوشهری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط