رفتن به بالا
  • شنبه - 5 تیر 1400 - 06:11
  • کد خبر : ۹۲۳۴
  • چاپ خبر : مزایای مناسب برای شاغلان صنعت نفت و گاز بوشهر در نظر گرفته شود

مزایای مناسب برای شاغلان صنعت نفت و گاز بوشهر در نظر گرفته شود

بوشهر- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: از مسئولان وزارت نفت درخواست می‌شود مشکلات تلاشگران عرصه نفت و گاز با اقدامات مناسب برطرف کنند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح شنبه در ارتباط تصویری با مسئولین استان بوشهر اظهار داشت: به مشکلات حوزه کارگری در عرصه صنعت نفت توجه شود.

وی تصریح کرد: با توجه به کار سخت تلاشگران عرصه نفت و گاز برای آنان مزایای مناسب در نظر بگیرند و مشکلاتشان با اقدامات مناسب برطرف شود.

امام جمعه بوشهر ضمن تقدیر از حضور با بصیرت و حماسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در ۲۸ خرداد افزود: حماسه انتخابات برگ زرین دیگری بر کتاب تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی ایران افزود و مردم ایران با تمام توطئه‌های جهان استکبار در وضعیت کرونایی و مشکلات در انتخابات حضور شکوهمند داشتند و از انقلاب اسلامی و آرمان‌ها و ارزش‌های آن با هدایت‌های مقام معظم رهبری حمایت و حراست کردند.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر افزود: از رئیس‌جمهور منتخب آیت‌الله رئیسی تقاضا می‌شود درباره رفع مشکلات اقتصادی، شایسته‌سالاری، مبارزه با فقر، فساد و تبعیض، عدالت‌خواهی اشتغال، توسعه و پیشرفت ایران با برنامه‌ریزی دانش بنیان و مدیریت جهادی، تلاشی کارآمد داشته باشد و استان ولایتمدار بوشهر را به‌طور ویژه موردتوجه قرار دهند.

وی با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی و یاران باوفایش افزود: امیدوارم قوه قضائیه که یکی از ارکان اساسی نظام مقدس اسلامی است در عرصه عدالت‌خواهی و مبارزه با فساد و پیشگیری از جرایم موفق باشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، به روز جهانی مبارزه با مخدر پرداخت و خاطرنشان کرد: یکی از عوامل بحران زندگی فردی و اجتماعی جامعه امروز جهان و ایران، مسئله اعتیاد است که مبارزه قاطع و بنیادین با این پدیده شوم و عوامل تولید و توزیع آن یک ضرورت ملی و بین‌المللی است.

امام جمعه بوشهر، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه با سوداگران مواد مخدر بیان کرد: بی‌تردید آموزه‌ها و تربیت صحیح نوجوانان و جوانان و توجه خانواده‌ها به فرزندان و رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی از دیگر عناصر رفع و پیشگیری از این بلای خانمان‌سوز است.

وی با قدردانی از محیط‌بانان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای این عرصه خاطرنشان کرد: محیط‌بانان پاسداران حریم سلامت محیط‌زیست جغرافیای ایران هستند که لازم است به عرصه مهیا سازی امکانات محیط‌بانی و حقوق و مزایای کارکنان این حوزه توجه ویژه شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تأکید بر توجه ویژه به رفع مشکلات در حوزه بیماری کرونا گفت: از مسئولان عرصه بهداشت و درمان تقاضا می‌شود پیرامون مدیریت وضعیت کرونایی استان و رفع وضعیت نگران‌کننده آن در استان اقدام ویژه و فوری کنند و در این راستا نقش مردم در رعایت کارآمد دستورالعمل‌های بهداشتی برای مانع بیماری و حفظ محیط اجتماعی مهم و تأثیرگذار است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط