رفتن به بالا
  • شنبه - 5 تیر 1400 - 09:12
  • کد خبر : ۹۲۴۹
  • چاپ خبر : کشف ۱۸۰۰ دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در استان بوشهر تاکنون

کشف ۱۸۰۰ دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارز در استان بوشهر تاکنون

بوشهر- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از کشف هزار و ۸۰۰ دستگاه غیرمجاز استخراج رمز ارزدر این استان از آغاز طرح جمع‌آوری دستگاه‌های غیرمجاز استخراج رمز ارز تاکنون خبر داد.

غلامرضا حشمتی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: افزایش محسوس دما نسبت به سال‌های گذشته، کاهش بارندگی در سال‌های اخیر که منجر به کاهش ۵۰ درصدی ذخایر آب نیروگاه‌های برق آبی کشور شده در کنار استفاده گسترده از دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز تأمین برق پایدار را به‌طور جد تحت تأثیر قرار داده است.

وی بیان کرد: برای تأمین برق پایدار هم‌زمان با اقدام‌های توسعه‌ای برای افزایش ظرفیت شبکه، تفاهم‌نامه‌هایی نیز با بخش‌های مختلف اداری، تجاری و مسکونی منعقد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر اضافه کرد: مشترکان همکاری لازم و مؤثری را با شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر باهدف تأمین برق پایدار داشته‌اند.

وی افزود: طرح جمع‌آوری دستگاه‌های رمز ارز غیرمجاز از نیمه دوم سال گذشته در این استان آغاز شده و همچنان نیز با جدیت ادامه دارد.

حشمتی ادامه داد: از سوی شرکت توانیر نیز افرادی که اقدام به معرفی استفاده‌کنندگان دستگاه‌های رمز ارز به صورت غیرمجاز کنند مشمول دریافت پاداش تا سقف ۲۰ میلیون تومان می‌شوند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط