رفتن به بالا
  • سه شنبه - 8 تیر 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۹۴۴۴
  • چاپ خبر : زورگیری مسلحانه در جاده اهرم – دلوار تکذیب شد

زورگیری مسلحانه در جاده اهرم – دلوار تکذیب شد

بوشهر- فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان گفت: تصویرمنتشر شده درباره سرقت مسلحانه در جاده اهرم – دلوار صحت ندارد و مربوط به ماموریت پلیس در راستای توقیف محموله مواد مخدر است.

به گزارش صبح بوشهر، سرهنگ حسین خواجه سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به تصویر منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر انجام سرقت مسلحانه از یک دستگاه خودروی سواری در جاده اهرم – دلوار، ضمن تکذیب این موضوع اظهار داشت: تصویر منتشر شده درباره سرقت مسلحانه در جاده اهرم – دلوار صحت ندارد و مربوط به مأموریت پلیس در راستای توقیف محموله مواد مخدر است.

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان در توضیح این مطلب بیان کرد: دیروز مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با اطلاع از انتقال یک محموله مواد به وسیله یک دستگاه خودرو در جاده اهرم – دلوار، به آن محل رفتند و در چندین نقطه با هماهنگی قضائی ایست و بازرسی موقت برپا کردند.

وی ادامه داد: راننده خودروی مظنون به حمل مواد مخدر، با سرعت زیاد و بدون توجه به ایست و هشدارهای پلیسی از نقطه اول ایست و بازرسی عبور کرد که با هوشیاری و اقدام مناسب مأموران و شلیک چندین تیر به صورت هوایی، این فرد در ایست و بازرسی نقطه دوم در تور عملیاتی پلیس گرفتار شد.

خواجه بیان کرد: پس از توقیف این خودرو و دستگیری راننده و سرنشین، مقادیری مواد مخدر که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان تنگستان با بیان اینکه پلیس برای مبارزه با سوداگران مرگ، برابر قانون و با اهتمام لازم، قاطعانه عمل خواهد کرد، افزود: از مردم استان و کاربران فضای مجازی هم درخواست داریم از بازنشر محتواهایی که از صحت آن‌ها مطمئن نیستند و منبع موثقی ندارند، خودداری کنند تا باعث نگرانی خاطر برای شهروندان نشوند.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط