رفتن به بالا
  • شنبه - 12 تیر 1400 - 18:11
  • کد خبر : ۹۵۴۰
  • چاپ خبر : مشکلات مسکن مددجویان کمیته امداد گناوه جدی تر دنبال شود

مشکلات مسکن مددجویان کمیته امداد گناوه جدی تر دنبال شود

گناوه- فرماندار گناوه گفت: مسکن یکی از مشکلات مهم مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح شهرستان گناوه است که نیاز به توجه جدی دارد.

به گزارش صبح بوشهر، غلامرضا مهرجو عصر شنبه در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) عنوان کرد: مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گناوه چه در شهر و چه روستا در بحث مسکن و معیشت دچار مشکلاتی هستند که این مشکلات در مددجویان ساکن شهرها بیشتر دیده می‌شود.

فرماندار گناوه گفت: امید است با یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی در سطح شهرستان گناوه شاهد تحولات گسترده و خوب در حوزه کمک به مددجویان و گروه‌های هدف و رفع مشکلات آنها از سوی کمیته امداد باشیم.

وی افزود: با توجه به ظرفیت‌های خوب استان در زمینه اشتغال‌زایی، باید این ظرفیت‌ها را به سمت مددجویان کمیته امداد سوق دهیم و این مددجویان در اولویت‌های اشتغال قرار گیرند.

مهرجو بیان کرد: مشکلات مسکن یکی از مشکلات مهم مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در سطح شهرستان است که نیاز به توجه جدی دارد و باید نگاه واقعی و دغدغه مند به این موضوع داشته باشیم تا بتوانیم در یک برنامه مدون و مؤثر در جهت رفع اساسی این مشکل گام برداریم.

مشکلات مسکن مددجویان کمیته امداد گناوه جدی تر دنبال شود

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی نیز در این نشست اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های موجود از جمله همراهی همیشگی خیرین به ویژه در جشن‌های گل ریزان، پرداخت زکات و کمک‌های مومنانه، شهرستان گناوه همیشه زبانزد عام و خاص بوده و ما باید قدردان این موقعیت و ظرفیت باشیم.

امام جمعه گناوه افزود: خدمات بسیار خوبی از ناحیه مردم به نیازمندان و محرومین در سطح شهرستان شده است که این کمک‌ها ادامه دارد.

وی با اشاره به اینکه باید به قشر محروم و نیازمند توجه جدی شود اظهار کرد: علیرغم خدمات مختلف کمیته امداد امام خمینی (ره) در سال‌های گذشته، نیاز است اقدامات موثرتری در زمینه تأمین مسکن و معیشت این قشر انجام شود.

محمدرضا میری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر در این نشست عنوان کرد که با همراهی و همکاری مسئولین شهرستان تمام توان خود را در جهت تأمین نیازهای اساسی مددجویان به کار خواهیم گرفت.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط