رفتن به بالا
  • دوشنبه - 14 تیر 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۹۷۳۷
  • چاپ خبر : تاکید دادستان عسلویه بر جمع آوری متکدیان توسط سازمانهای مربوط

تاکید دادستان عسلویه بر جمع آوری متکدیان توسط سازمانهای مربوط

دادستان عسلویه گفت: با تعامل شهرداری و نیروی انتظامی باید متکدیان در سطح شهرستان جمع آوری شوند. محمد خدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود :در بررسی های  انجام شده اشخاصی روزانه با ماشین این متکدیان را سر چهار راه های مشخص شده می گذارند و شب آنها را […]

تاکید دادستان عسلویه بر جمع آوری متکدیان توسط سازمانهای مربوط

دادستان عسلویه گفت: با تعامل شهرداری و نیروی انتظامی باید متکدیان در سطح شهرستان جمع آوری شوند.

محمد خدری در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب افزود :در بررسی های  انجام شده اشخاصی روزانه با ماشین این متکدیان را سر چهار راه های مشخص شده می گذارند و شب آنها را جمع آوری می کنند ، که اینها شناسایی شده اند و پیگیری های نیروی انتظامی در این خصوص ادامه دارد .

وی افزود : من به این اشخاص و متکدیان هشدار می دهم قبل از اینکه با آنها برخورد شود خودشان جمع کنند و از شهرستان عسلویه بروند.

دادستان عسلویه بر همکاری و تعامل نیروی انتظامی و ماموران شهرداری در خصوص جمع آوری متکدیان تأکید کرد و افزود: اکثراً متکدیان غیر بومی بوده و تعداد بیشتر آنها را زنان و کودکان تشکیل داده که با تدابیر لازم و مناسب می توان جلوی بسیاری از جرائم به ویژه جرم سرقت را گرفت.

دادستان عسلویه در پایان افزود : همکاری و تعامل دستگاه های مختلف علاوه بر بالا رفتن احساس امنیت در جامعه در کاهش وقوع جرم بسیار موثر است.

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط