رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 تیر 1400 - 18:30
  • کد خبر : ۱۰۰۶۱
  • چاپ خبر : درد‌دل‌های کارگر پیمانکاری منطقه ویژه عسلویه

درد‌دل‌های کارگر پیمانکاری منطقه ویژه عسلویه

یکی از کارکنان منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی گفت : تمامی فازها و شرکت‌هایی که در حال اجرا هستند به دلیل اعتراضات کارگران شان در چند روز گذشته تعطیل شده‌اند. این منبع که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در عسلویه افزود : مشکلات نیروهای پیمانکاری هنوز پابرجاست و هیچ […]

 درد‌دل‌های کارگر پیمانکاری منطقه ویژه عسلویه

یکی از کارکنان منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی گفت : تمامی فازها و شرکت‌هایی که در حال اجرا هستند به دلیل اعتراضات کارگران شان در چند روز گذشته تعطیل شده‌اند.

این منبع که نخواست نامش فاش شود در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در عسلویه افزود : مشکلات نیروهای پیمانکاری هنوز پابرجاست و هیچ صحبتی مبنی بر مرتفع شدن آنها صورت نگرفته است .

وی افزود: ساعات کاری پرسنل از ساعت ٦ صبح تا ٨ شب است  و از این زمان ٢ ساعت فاصله بین راهی است که در قبال آن هیچ گونه پرداختی به ما صورت نمی پذیرد .

وی اضافه کرد: وضعیت سرویس‌های ایاب و ذهاب ، خوابگاه‌ها ،حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی اصلاً مطلوب نیست .

این نیروی پیمانکاری شاغل در منطقه ویژه انرژی پارس جنوبی افزود : مشکلات حقوقی ما را همه آگاه هستند اما تا کنون مرتفع نشده است.

وی اضافه کرد: تا کنون هیچ مسئولی با ما صحبت نکرده و فقط از طریق رسانه‌ها شنیدیم که برخی نمایندگان مجلس  پیگیر  مشکلات‌مان هستند.

 

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط