رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 23 تیر 1400 - 18:30
  • کد خبر : ۱۰۰۶۴
  • چاپ خبر : کشف 55 کیلوگرم حشیش در شهرستان دیلم

کشف 55 کیلوگرم حشیش در شهرستان دیلم

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از توقیف یک دستگاه خودروی وانت سایپا و کشف 55 کیلوگرم حشیش توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی شهرستان دیلم خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا  از بوشهر ، سرهنگ “رضا اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت : در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس، یک نفر توزیع کننده مواد […]

کشف 55 کیلوگرم حشیش در شهرستان دیلم

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم از توقیف یک دستگاه خودروی وانت سایپا و کشف 55 کیلوگرم حشیش توسط ماموران ایستگاه بازرسی شهید موسوی شهرستان دیلم خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا  از بوشهر ، سرهنگ “رضا اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت : در پی رصد اطلاعاتی ماموران پلیس، یک نفر توزیع کننده مواد که از یکی از استان های همجوار اقدام به تهیه یک محموله موادمخدر کرده و در حال انتقال آن به استان خوزستان بود شناسایی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم افزود : طی یک عملیات مامورین ایستگاه بازرسی شهید موسوی با رصد دقیق محورهای مواصلاتی منتهی به استان خوزستان خودروی حامل مواد مخدر شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 55  کیلوگرم حشیش که به صورت ماهرانه در کف خودرو جاساز شده بود کشف شد، اضافه کرد: در همین رابطه یک نفر متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط