رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 6 مرداد 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۱۰۲۷۷
  • چاپ خبر : از تمامی ظرفیت ها جهت کاهش مشکل آب شرب شهروندان آب پخشی استفاده شود

از تمامی ظرفیت ها جهت کاهش مشکل آب شرب شهروندان آب پخشی استفاده شود

فرماندار دشتستان گفت : مشکلات آب شرب مردم آب پخش باید در سریعترین زمان ممکن توسط مسئولان آبفا چاره اندیشی و مرتفع شود . به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر، فتح الله نوروزی صبح امروز در نشست مدیریت بحران آب که در آبفای آب پخش برگزار شد با اعلام این مطلب اظهار داشت: کمبود بارش ها در […]

از تمامی ظرفیت ها جهت کاهش مشکل آب شرب شهروندان آب پخشی استفاده شود

فرماندار دشتستان گفت : مشکلات آب شرب مردم آب پخش باید در سریعترین زمان ممکن توسط مسئولان آبفا چاره اندیشی و مرتفع شود .

به گزارش خبرنگار ایلنا از بوشهر، فتح الله نوروزی صبح امروز در نشست مدیریت بحران آب که در آبفای آب پخش برگزار شد با اعلام این مطلب اظهار داشت: کمبود بارش ها در سال گذشته و برخی عوامل دیگر سبب بروز مشکلاتی در حوزه آب شرب کشور شده است که باید با مدیریت صحیح منابع آب و صرفه جویی در مصرف به مقابله با کم آبی برویم.

فرماندار شهرستان دشتستان با اشاره به مشکل آب شرب در سطح شهرستان دشتستان ابراز داشت: شهر آبپخش نیز از کمبود منابع آبی بی نصیب نمانده و مشکلات زیادی در این حوزه وجود دارد.

فرماندار شهرستان دشتستان افزود:‌ کمبود آب یک واقعیت است و باید آن را پذیرفت ولی مدیریت صحیح منابع آب و توزیع عادلانه آن یک ضرورت انکارناپذیر است که باید مسئولان ذیربط بدین امر اهتمام لازم داشته باشند. 

نوروزی تصریح کرد: مشکل آب شرب شهروندان آب پخش لاینحل نیست و باید توسط مسئولان آبفای استان و شهرستان در سریعترین زمان ممکن چاره اندیشی و مرتفع شود.

فرماندار شهرستان دشتستان ابراز داشت: در نشست امروز تصمیمات خوبی گرفته شد که امیدوارم با عملیاتی شدن آنها در روزهای آتی شاهد کاهش مشکلات مردم خوب آب پخش در حوزه آب شرب باشیم.

نوروزی خطاب به مدیران آبفای استان و شهرستان اظهار داشت: نوسازی شبکه آب شرب و رفع انسداد شبکه ای در شهر آب پخش باید مورد توجه قرار گیرد

فرماندار دشتستان، معاون عمرانی وی، مدیر آبفا شهرستان و مسئولان محلی آب پخش از برخی کوچه های مشکل دار بازدید میدانی به عمل آورده و با ساکنان این کوچه ها گفت وگو کردند.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط