رفتن به بالا
  • جمعه - 8 مرداد 1400 - 18:30
  • کد خبر : ۱۰۳۱۴
  • چاپ خبر : ممنوعیت تردد غیر ضروری از ساعت ٢٢ تا ٣ بامداد در عسلویه

ممنوعیت تردد غیر ضروری از ساعت ٢٢ تا ٣ بامداد در عسلویه

فرمانده انتظامی عسلویه گفت: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا تردد غیر ضروری در شهرهای قرمز و نارنجی از ساعت ۲٢ تا ٣ بامداد ممنوع است . سرهنگ پیمان فتاحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب تصریح کرد: ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان عسلویه که جز گروه قرمز محسوب […]

ممنوعیت تردد غیر ضروری از ساعت ٢٢ تا ٣ بامداد در عسلویه

فرمانده انتظامی عسلویه گفت: براساس مصوبات ستاد ملی کرونا تردد غیر ضروری در شهرهای قرمز و نارنجی از ساعت ۲٢ تا ٣ بامداد ممنوع است .

سرهنگ پیمان فتاحی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ایلنا با اعلام این مطلب تصریح کرد: ورود خودروها با پلاک غیربومی به شهرستان عسلویه که جز گروه قرمز محسوب می شود ممنوع و خروج خودروها با پلاک بومی از این شهرستان نیز ممنوع است.

به گفته سرهنگ فتاحی ، ثبت تخلفات ترددهای غیرمجاز در این طرح توسط دوربین های مکانیزه ثبت تخلف در شهرها، جاده ها و تیم های گشتی پلیس صورت می گیرد.

وی افزود: برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های تردد شبانه خودروها در همه شهرهای گروه قرمز و نارنجی از ساعت ٢٢ الی ٣ بامداد همچنان ادامه خواهد داشت.

این طرح تمامی پلاک های سواری شخصی را شامل می شود خودرو های شخصی خدمات عمومی باید علایم مشخص کننده یا مجوز داشته باشند مثل آژانس ها، خودروهای خدمات رسان یا خودرو های مسولین شهری در حین انجام وظیفه میبایست مجوز تردد داشته باشند.

منع تردد و محدودیت‌های شبانه به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و دستورالعمل جدیدی به پلیس راهور ابلاغ نشده است.

  این طرح قبلاً از ساعت ٢١ تا ٤ بامداد انجام می شد.

 

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط