رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 14 مرداد 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۱۰۳۹۷
  • چاپ خبر : بارش ۹۰ میلیمتر باران در لُمبَدان دیر

بارش ۹۰ میلیمتر باران در لُمبَدان دیر

سامانه بارشی در دومین روز فعالیت خود نقاط مختلف استان بوشهر را فرا گرفته و در روستای لمبدان شهرستان دیر ۹۰ میلیمتر باران را به دنبال داشته است. پیام مساعدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بوشهر با اعلام این مطلب اظهار داشت : بارندگی امروز در دومین روز فعالیت سامانه موسمی، شدت بیشتری داشته است […]

بارش ۹۰ میلیمتر باران در لُمبَدان دیر

سامانه بارشی در دومین روز فعالیت خود نقاط مختلف استان بوشهر را فرا گرفته و در روستای لمبدان شهرستان دیر ۹۰ میلیمتر باران را به دنبال داشته است.

پیام مساعدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بوشهر با اعلام این مطلب اظهار داشت : بارندگی امروز در دومین روز فعالیت سامانه موسمی، شدت بیشتری داشته است و زودتر از دیروز آغاز شد. به طوری که دیروز بعدازظهر باران شروع شد اما امروز از حوالی ساعت ۱۰ بارش باران در شهرستان دیر گزارش شد.

 کارشناس  هواشناسی استان بوشهر افزود: مجموع بارش ایستگاههای هواشناسی استان بوشهر تا ساعت 19:20 یکشنبه 

لمبدان ( دیر) : ۹۰ ، محمود احمدی ( تنگستان) : ۸۳

عسلویه (عسلویه): 70.2

بردستان ( دیر)  : ۶۰ 

دوراهک ( دیر)  : ۴۰

خون ( دشتستان) : ۲۵

برازجان ( دشتستان) : ۲۳

انارستان ( جم) : ۲۲

اهرم ( تنگستان) : ۲۰ 

جم ( جم ) : ۱۹٫۸

طلحه ( دشتستان) : ۱۵

شنبه ( دشتی) : ۱۴

باغک ( تنگستان) : ۱۱

بردخون ( دیر) : ۱۰

بنه جابری ( دشتستان) : ۸

کاکی ( دشتی) : ۸

جبرانی ( دیر) : ۵

دیر ( دیر) : ۵ 

آبطویل ( بوشهر) : ۲

آبدان ( دیر ) : ۱ 

گندمزار ( جم) : ۱ ، بارش گزارش شده است.

مساعدی ابراز داشت: بارش‌ها به لحاظ مکانی پراکنده و نقطه‌ای بوده و به لحاظ مدت بارش هم مداوم نبوده و مدت زمان کمی باریده اما شدت زیادی داشته است.

کارشناس هواشناسی استان بوشهر با اشاره به بارش باران در جم، دشتستان و عسلویه، ادامه داد: دیروز بعدازظهر هم شاهد بارش‌های این سامانه بودیم و در مناطقی از دیر، عسلویه، کنگان، دشتی و ارتفاعات دشتستان و حتی تنگستان بارش‌های رگباری بوده، اما بارندگی خارج از نقاط ایستگاهی رخ داده و میزان آن ثبت نشده است.

مساعدی  ابراز داشت: فعالیت سامانه بارشی در مناطق جنوبی و مرکزی استان همچنان ادامه دارد و انتظار داریم این سامانه تا فردا در استان فعال باشد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط