رفتن به بالا
  • شنبه - 23 مرداد 1400 - 18:32
  • کد خبر : ۱۰۵۲۳
  • چاپ خبر : آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بوشهر برگزار شد

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بوشهر برگزار شد

مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر از برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی خبر داد. به گزارش صبح بوشهر، عارفه سلیمی ساعتی پیش با اعلام این خبر به خبرنگاران عنوان کرد: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی از ساعت ۹ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۱ ادامه داشت. وی ادامه داد: در این […]

آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی بوشهر برگزار شد

مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر از برگزاری موفقیت‌آمیز آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی خبر داد.

به گزارش صبح بوشهر، عارفه سلیمی ساعتی پیش با اعلام این خبر به خبرنگاران عنوان کرد: آزمون استخدامی نهضت سواد آموزی از ساعت ۹ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۱ ادامه داشت.

وی ادامه داد: در این آزمون ۱۰۲ نفر شرکت‌ داشتند که از این تعداد ۸ نفر آقا و مابقی خانم‌ بودند.

این مسئول تصریح کرد: وضعیت استخدامی نیروهای نهضت سوادآموزی استان بوشهر که از سال ۱۳۹۱ تحت عنوان آموزشیار، مدرسین امین و معلمان قرآنی با آموزش و پرورش استان بوشهر همکاری داشته‌اند پس از این آزمون با کسب حد نصاب نمره تعیین تکلیف می‌شود.

مدیر اجرایی آزمون های استخدامی جهاد دانشگاهی استان بوشهر خاطرنشان کرد: خوشبختانه تمامی عوامل اجرایی این آزمون بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در طول برگزاری آزمون نظارت داشته و فرآیند آزمون با رعایت کامل اصول بهداشتی توسط عوامل و شرکت کنندگان اجرا شد. 

سلیمی یادآور شد: شرکت کنندگان برای اطلاع از نتیجه آزمون می‌توانند به سامانه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

این دومین آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۰ است که به همّت جهاد دانشگاهی در استان بوشهر برگزار می‌شود.

BB734B14-DA16-4600-ABDB-8470127E67C5

انتهای پیام/

اخبار مرتبط