رفتن به بالا
  • شنبه - 30 مرداد 1400 - 18:29
  • کد خبر : ۱۰۶۲۴
  • چاپ خبر : تاکید بر هم‌افزایی برای فعالیت کشتی گردشگری پرنسس در بوشهر

تاکید بر هم‌افزایی برای فعالیت کشتی گردشگری پرنسس در بوشهر

نماینده مردم بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس گفت: بوشهر با داشتن پتانسیل بالا در حوزه گردشگری دریایی، نیاز به هم افزایی شایسته در این زمینه دارد و این موضوع باید از طرف دستگاه‌های متولی انجام شود. به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر، امروز عبدالکریم جمیری در بازدید از کشتی گردشگری پرنسس گفت: فعالیت […]

تاکید بر هم‌افزایی برای فعالیت کشتی گردشگری پرنسس در بوشهر

نماینده مردم بوشهر ، گناوه و دیلم در مجلس گفت: بوشهر با داشتن پتانسیل بالا در حوزه گردشگری دریایی، نیاز به هم افزایی شایسته در این زمینه دارد و این موضوع باید از طرف دستگاه‌های متولی انجام شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از بوشهر، امروز عبدالکریم جمیری در بازدید از کشتی گردشگری پرنسس گفت: فعالیت این کشتی گردشگری با توجه به ایجاد اشتغال، کارآفرینی و رونق اقتصاد، می‌تواند در مسیر توسعه گردشگری دریایی نقطه مثبتی باشد و به این موضوع کمک کند.

محمدحسین ارسطوزاده مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان بوشهر هم در ادامه این بازدید با اشاره به تلاش برای ورود این کشتی گردشگری به استان اضافه کرد: کار تعویض پرچم برای این شناور در حال انجام است که با آغاز به کار خود می‌تواند با ظرفیت ۷۰۰ نفر در ۴ طبقه، دریانوردی کند و در فاز اول بین بنادر استان فعالیت خواهد کرد.

او بیان کرد: کشتی پرنسس زمینه را برای برگزاری جشن‌ها و مراسمات خصوصی و دولتی، در آب‌های خلیج فارس فراهم می‌کند که یک حرکت ارزشمند در راستای توسعه گردشگری دریایی استان خواهد بود.

ارسطو‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: فاز دوم فعالیت این شناور سفر دریایی به استان های خوزستان و هرمزگان خواهد بود که با فراهم شدن شرایط مناسب انجام خواهد شد و در این راستا ما از هیچ تلاشی برای بهبود فضای گردشگری دریایی استان دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/

منبع : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط