رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 آبان 1400 - 01:53
  • کد خبر : ۱۱۰۷۳
  • چاپ خبر : نیازمند آموزش و پرورش قوی در استان بوشهر هستیم/ لزوم تقویت نشاط

نیازمند آموزش و پرورش قوی در استان بوشهر هستیم/ لزوم تقویت نشاط

بوشهر- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم تقویت نشاط در جامعه گفت: نیازمند آموزش و پرورش قوی هستیم.

به گزارش صبح بوشهر، محمد تقی ایرانی عصر یکشنبه در مراسم معارفه مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: در این شرایط سخت اقتصادی که دشمنان برای ما ایجاد کرده‌اند، حفظ وحدت و انسجام داخلی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

وی اضافه کرد: مردم ایران اسلامی علیرغم تلاش همه دشمنان برای کاهش مشارکت در انتخابات، با عشق پای صندوق‌های رأی حضور یافتند و دسیسه‌های دشمن را نابود کرده و دولتی برآمده از رأی مردم تشکیل شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: دشمنان در حالی که در جنگ نظامی، تهاجم فرهنگی و جنگ نرم نتوانسته بود به اهداف خود دست یابد، یک جنگ اقتصادی تمام عیار را ایجاد کرده است تا بین مردم و نظام فاصله بیاندازد.

وی تاکید کرد: بی شک با وحدت و اتحاد مردم می‌توانیم از این جنگ اقتصادی هم با موفقیت عبور کنیم و در این مسیر همه باید در کنار هم باشیم و به دیگران کمک کنیم و باری از دوش دیگران برداریم.

ایرانی به اهمیت تقویت نظام تعلیم و تربیت اشاره کرد و ادامه داد: در صورتی می‌توانیم به موفقیت دست یابیم که آموزش و پرورش قوی داشته باشیم و در این مسیر همه باید از آموزش و پرورش حمایت کنند.

وی با ابراز امیدواری برای برچیده شدن کرونا و آموزش‌های حضوری در مدارس خاطرنشان کرد: جامعه نیازمند نشاط است و باید با برنامه‌ریزی مناسب به این سمت برویم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط