رفتن به بالا
  • دوشنبه - 24 آبان 1400 - 01:53
  • کد خبر : ۱۱۰۹۱
  • چاپ خبر : نیروهای بومی استان بوشهر در بدنه مدیریت وزارت نفت استفاده شود

نیروهای بومی استان بوشهر در بدنه مدیریت وزارت نفت استفاده شود

بوشهر- نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ظرفیت نیروهای بومی استان بوشهر در بدنه مدیریت وزارت نفت استفاده شود.

به گزارش صبح بوشهر، عبدالکریم جمیری یکشنبه‌شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جمعیت زیادی از شاغلین وزارت نفت در استان بوشهر و سایر مناطق نفتی به صورت پیمانکاری و قرارداد موقت جذب شده‌اند و متأسفانه فاصله زیادی بین میزان دریافتی این نیروها با نیروهای رسمی و پیمانی وجود دارد.

وی اذعان کرد: در نشست با معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی برای پیگیری درخواست‌های مکرر موکلین خود در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد موقت به قرارداد با مدت معین و تعیین تکلیف و اجرای بند دال تبصره ۲۰ قانون تبدیل وضعیت ایثارگران مذاکراتی صورت گرفت.

جمیری افزود: از دیگر مواردی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، تعیین تکلیف نفرات پروژه‌ای و قرارداد موقت نفت در جزیره خارگ و استفاده از ظرفیت نیروهای بومی در بدنه مدیریت وزارت نفت در سطح کشور و استان بود.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با نگاه مثبت وزیر نفت و زیرمجموعه ایشان انتظار داریم در راستای اهداف بلندمدت شاهد تبدیل وضعیت نیروهای قرارداد موقت و ایثارگران شاغل در نفت باشیم.

اخبار مرتبط