رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 26 آبان 1400 - 01:53
  • کد خبر : ۱۱۲۲۶
  • چاپ خبر : سرعت پاسخ‌دهی به حوادث جاده‌ای در استان بوشهر افزایش می‌یابد

سرعت پاسخ‌دهی به حوادث جاده‌ای در استان بوشهر افزایش می‌یابد

بوشهر- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر از افزایش پایگاه‌های امداد و نجات خبر داد و گفت: سرعت پاسخ‌دهی به حوادث جاده‌ای در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

به گزارش صبح بوشهر، علی یوسفی نیا عصر سه‌شنبه در حاشیه بازدید از پایگاه‌های امدادی در شهرستان‌های دشتی، جم و عسلویه اظهار داشت: به منظور بهبود خدمات‌دهی پایگاه‌های هلال احمر در استان اقدامات خوبی شکل گرفته است.

وی از افزایش پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای در شهرستان‌های دشتی، جم و عسلویه خبر داد و اضافه کرد: با اجرای این برنامه‌ها سرعت پاسخ‌دهی به حوادث جاده‌ای در استان بوشهر افزایش می‌یابد.

یوسفی‌نیا بیان کرد: طی سفر یک روزه کارشناس ستادی سازمان امداد و نجات، بازدید میدانی از برخی شعب جهت جانمایی و تأسیس پایگاه‌های جاده‌ای انجام گرفت که باعث تسریع در پاسخ دهی و پوشش محورهای مواصلاتی در این شهرستان‌ها خواهد شد.

وی با اشاره به تردد بالا در محورهای شهرستان جم و عسلویه به علت همجواری با منطقه ویژه اقتصادی پارس گفت: نیازمند افزایش تعداد پایگاه‌های امداد و نجات جاده‌ای هلال‌احمر هستیم تا خدمات مورد نیاز را ارائه دهیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بوشهر اضافه کرد: پس از تأیید محل‌های ارزیابی شده و تأمین بودجه امیدواریم به سرعت تأسیس آنها در دست اقدام قرار گیرد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط