رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 27 آبان 1400 - 19:59
  • کد خبر : ۱۱۳۲۸
  • چاپ خبر : پیام فرمانده نیروی دریایی سپاه درپی شناسایی هویت شهید پیکار

پیام فرمانده نیروی دریایی سپاه درپی شناسایی هویت شهید پیکار

بوشهر- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی در پی شناسایی هویت شهید والامقام «ابراهیم پیکار» یکی از شهدای نیروی دریایی سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی پیام تبریک و تهنیت صادر کرد.

به گزارش صبح بوشهر، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پی شناسایی هویت یکی از شهدای نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنام شهید والامقام «ابراهیم پیکار» بعد از ۳۳ سال، پیام تبریک و تهنیت صادر کرد.

در متن پیام فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمده است:

امروز که به توفیق الهی، هویت یکی از شهدای والا مقام نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنام شهید «ابراهیم پیکار» پس از ۳۳ سال حضور در مدفن شهدای گمنام شهرستان رزن استان همدان شناسایی شده و در این ایام برای تذکار، هدایت و نشان دادن راه و طریقت شهدا که همان پیروی محض از امام جامعه و مقام معظم ولایت به ما یادآور شده را به خانواده معظم و صبور این شهید وارسته و عزیز و همرزمان دریادل و مردم ولایتمدار استان بوشهر تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

در ادامه پیام دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری بیان شده است: امید است إن شاءالله با حرکت در مسیر نورانی ولایت مطلقه فقیه امام خامنه ای (مدظله العالی) بتوانیم با انجام کار جهادی، انقلابی و خستگی ناپذیر، ادامه دهنده راه پر افتخار امام عظیم الشأن انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر موفق باشیم.

اخبار مرتبط