رفتن به بالا
  • جمعه - 28 آبان 1400 - 19:55
  • کد خبر : ۱۱۳۷۰
  • چاپ خبر : جبهه ضد دین از همه ابزار رسانه‌های برای اهداف خود استفاده می‌کند

جبهه ضد دین از همه ابزار رسانه‌های برای اهداف خود استفاده می‌کند

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: جبهه ضد دین از همه ابزار رسانه‌های برای اهداف خود استفاده می‌کند.

به گزارش صبح بوشهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر جمعه در گردهمایی روحانیون استان بوشهر با اشاره به نقش روحانیت در شرایط کنونی جامعه، اظهار داشت: در حاضر حاضر مکتب اسلام در جهان مورد تعرض جدی است و این کارهایی که شما اعم از تبلیغ دین و دعوت مردم به بصیرت انجام می‌دهید کارهای بزرگ و ارزشمندی است.

وی افزود: دین خدا در کل ادیان الهی به اندازه الان مورد تعرض قرار نگرفته است و در این راستا دشمنان با تهاجمات گسترده رسانه هر روز تلاش می‌کنند تا به اهداف خود برسند.

صفایی بوشهری ادامه داد: اعتبارات خوبی به این امر اختصاص دادند و متخصصین درجه یکی را نیز استخدام کردند و تمام شبکه‌های حقیقی و مجازی را در اختیار دارند.

وی با تاکید بر اینکه جبهه ضد دین در تمام سرزمین‌ها با نیروهایی که در اختیار دارد مجهز و فعال است، گفت: ۴۳ سال از انقلاب گذشته و دشمنان در این سال‌ها به طور دائم در حال فعالیت هستند ولی تاکنون شکست نخوردیم هر چند آسیب دیدیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با بیان اینکه روحانیون افسران جبهه فرهنگی هستند، گفت: دشمنان تلاش دارند با سرمایه گذاری گسترده ذائقه دین مردم را تغییر دهند.

گردهمایی روحانیون استان بوشهر در مسجد روستای احشام قائدها از توابع بخش مرکزی شهرستان دشتی برگزار شد.

اخبار مرتبط