رفتن به بالا
  • شنبه - 29 آبان 1400 - 19:53
  • کد خبر : ۱۱۴۳۲
  • چاپ خبر : فلسفه وجودی بسیج مردم‌داری و مردم‌یاری است

فلسفه وجودی بسیج مردم‌داری و مردم‌یاری است

بوشهر- فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) شهرستان دیر گفت: فلسفه وجودی بسیج مردم داری و مردم یاری است.

به گزارش صبح بوشهر، سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی عصر شنبه در مراسم عطر افشانی مزار دو شهید گمنام آبدان با تبریک هفته بسیج اظهار داشت: سازمان بسیج مستضعفین در پنجم آذرماه به فرمان امام راحل (ره) شکل گرفت و الحمدالله بیش از ۴۰ سال است که بسیج روز به روز و بیشتر از گذشته در همه صحنه‌ها با اقتدار و عزت حضور دارد.

سلیمانی با اشاره به تفکر بسیجی که رهبر معظم انقلاب از آن یاد می‌کند افزود: تفکر بسیجی بود که ما هشت سال در مقابل عراق و بیش از ۴۰ کشور جهان مقاومت کردیم و صبورانه و با درایت فرماندهی معظم کل قوا و امام راحل (ره) به پیروزی رسیدیم.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) شهرستان دیر به برنامه‌های هفته بسیج در سطح شهرستان دیر خبر داد و بیان داشت: در هفته بسیج بیش از ۶۰ برنامه در دستور کار داریم.

سلیمانی به برنامه‌های شاخص این هفته پرداخت و ادامه داد: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و همچنین یادواره شهدای شاخص شهرستان از جمله یادواره شهید دکتر خلیل فخرایی و شهید مداح اهل‌بیت عبدالهادی موسوی کراماتی با سخنرانی فرمانده سپاه استان بوشهر خواهیم داشت.

فرمانده سپاه ناحیه دیر ادامه داد: رزمایش بزرگ اقتدار با شرکت بیش از هزار نفر از بسیجیان در مرکز شهرستان و همچنین شرکت بسیجیان در نماز جمعه ۵ آذر از برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان دیر است.

امام جمعه آبدان نیز ضمن تبریک هفته بسیج یادآور شد: همه رفتار و اعمال و گفتار در مسیر شهدا باشد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط