رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 آبان 1400 - 07:53
  • کد خبر : ۱۱۴۵۳
  • چاپ خبر : یادواره زنان شهدا و بزرگداشت شهدای آبروی محله در دشتی برگزار شد

یادواره زنان شهدا و بزرگداشت شهدای آبروی محله در دشتی برگزار شد

بوشهر – مراسم یادواره زنان شهدا و بزرگداشت شهدای آبروی محله که در مسجد امام حسین (ع) شهر خورموج برگزار شد.

به گزارش صبح بوشهر، فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی صبح یکشنبه در این مراسم با بیان اینکه دشمن کانون خانواده را مورد توجه قرار داده است، گفت: در حال حاضر بهترین جهاد زنان حفظ عفاف و حجاب و گرم نگه داشتن خانواده است.

سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار ضمن تبریک هفته بسیج به نقش زنان در پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: اگر در هشت سال جنگ تحمیلی شیرزنان همراهی نمی‌کردند ما پیروز نمی‌شدیم و مادران و همسران شهدا با صبر خود فضایی ایجاد کردند که مردان تشویق به حضور در جبهه شوند.

وی با بیان اینکه زن در اسلام کرامت و جایگاه دارد، افزود: زنان مسلمان ایران ثابت کردند که می‌توان زن، عفیف و محجبه بود.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی اضافه کرد: امروز با جهاد اکبر مواجه هستیم، دشمن جبهه جدیدی شروع کرده و از جنگ نظامی فاصله گرفته است.

وی گفت: با وجود همه مشکلات ما ایران قوی هستیم و در چشم همه جهانیان یک کشور قوی هستیم چون یک رهبر حکیم داریم و فرزندان شما در نیروهای مسلح در اوج آمادگی هستند.

یادواره زنان شهدا و بزرگداشت شهدای آبروی محله در دشتی برگزار شد

زارعی تبار با تاکید بر اینکه دشمن جرأت رویایی با ما ندارد، گفت: امروز ایران به عنوان یکی از قدرت‌های جهان به خوبی در همه عرصه‌های نقش آفرینی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه دشمن کانون خانواده را مورد توجه قرار داده است، افزود: دشمن تلاش دارد با سرمایه گذاری فراوان کانون خانواده را فروپاشی کند.

فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی اضافه کرد: دشمن نقطه قوت ما را پیدا کرده و در حال حاضر بهترین جهاد زنان حفظ عفاف و حجاب و گرم نگه داشتن خانواده است.

وی ادامه داد: شهدا رفتند تا ناموس شیعه به دست دشمن نیافتد و باید خیلی مراقب باشیم تا از مسیر شهدا منحرف نشویم.

زارعی تبار خاطر نشان کرد: اگر عزت و سربلندی می‌خواهیم باید در راه شهدا باشیم و انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت همین شهدا در اوج اقتدار و سربلندی است.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط