رفتن به بالا
  • یکشنبه - 30 آبان 1400 - 07:53
  • کد خبر : ۱۱۴۵۰
  • چاپ خبر : یک بیمارستان با تجهیزات روز دنیا را تحویل مردم استان بوشهر دهیم

یک بیمارستان با تجهیزات روز دنیا را تحویل مردم استان بوشهر دهیم

بوشهر- فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ارتش پای کار است گفت: یک بیمارستان با تجهیزات روز دنیا را تحویل مردم استان بوشهر دهیم.

به گزارش صبح بوشهر، امیر حمید واحدی صبح یکشنبه در مراسم افتتاح بخش ICU بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی بوشهر اظهار داشت: سربازارن ولایت در نیروی هوایی ارتش همیشه پای کار هستند.

وی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در جریان کرونا که ارتش باید پای کار باشد افزود: در همین راستا نیروی هوایی همه تلاش خود را به کار گرفت تا بیمارستان امیرالمومنین پایگاه ششم شکاری بوشهر خدمات مناسبی را به مردم ارائه کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: این بیمارستان یکی از مراکز بزرگ درمانی استان است و ما تاکید کردیم که این بیمارستان مختص کارکنان نیروی هوایی ارتش نیست و باید به همه مردم شهیدپرور و قهرمان استان بوشهر خدمات رسانی کند.

وی تصریح کرد: همه تلاش خود را به کار گرفتیم تا این بیمارستان را بهسازی و به‌روزرسانی کنیم و تجهیزات مناسب نیز در این بیمارستان مستقر شود تا بهترین خدمات ارائه شود.

امیر واحدی با تقدیر از امیر نصیرزاده فرمانده سابق نیروی هوایی ارتش و فرمانده پایگاه ششم شکاری بوشهر ادامه داد: این مجموعه یکی از پتانسیل‌هایی است که می‌تواند خدمات تخصصی را ارائه کند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: قول را گرفته‌ایم که همه بخش‌های بیمارستان بازسازی شود و یک بیمارستان با تجهیزات روز دنیا را تحویل مردم استان بوشهر دهیم.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط