رفتن به بالا
  • پنجشنبه - 11 آذر 1400 - 13:54
  • کد خبر : ۱۲۱۸۵
  • چاپ خبر : شورای ائتلاف دنبال سهم خواهی از دولت در استان بوشهر نیست

شورای ائتلاف دنبال سهم خواهی از دولت در استان بوشهر نیست

بوشهر- رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان بوشهر گفت: این شورا دنبال سهم خواهی از دولت در استان بوشهر نیست.

به گزارش صبح بوشهر، حجت الاسلام یوسف جمالی ظهر پنجشنبه در نشست هسته مرکزی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان بوشهر اظهار داشت: نقش این شورا برای مدیریت ارشد استان، مشورتی است و بنایی در دخالت در امور اجرایی استان ندارد.

وی افزود: حضور ۶۰ درصدی مردم استان بوشهر در انتخابات ریاست جمهوری و قرار گرفتن این استان در بین سه استان برتر کشور برای انتخاب حجت الاسلام رئیسی در مسند ریاست جمهوری، نشان می‌دهد که استان بوشهر یک استان انقلابی و ولایتمدار است.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با مدیریت بهینه و راهبردی نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، این استان در گستره ملی به عنوان یک استان ولایت مدار شناخته می‌شود.

وی تصریح کرد: این مجموعه در هیچ شرایط به دنبال سهم خواهی از دولت در استان بوشهر نیست اما تلاش کرده نیروهای جوان و انقلابی متعهد و متخصص را هم راستا با بیانیه گام دوم انقلاب به مدیریت ارشد استان پیشنهاد دهد.

جمالی ادامه داد: تجربه کار مشترک نیروهای انقلاب در استان بوشهر طی دو سال گذشته و در انتخابات مجلس و ریاست جمهوری نشان داد که یک وحدت و هم صدایی بین این طیف در مسیر ولایت مداری وجود دارد.

وی افزود: فعال کردن مجامع شهرستانی، انجام جلسات منظم دو هفته یک بار شورا، جذب جوانان انقلابی و ایجاد بانکی از نیروهای انقلابی متخصص و متعهد برای قرار گرفتن در مناصب مدیریتی در قالب پیشنهاد به مدیریت ارشد استان در برنامه کاری قرار دارد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط