رفتن به بالا
  • سه شنبه - 16 آذر 1400 - 19:53
  • کد خبر : ۱۲۳۴۰
  • چاپ خبر : نشاط و شادابی در دانشگاه‌های استان بوشهر تقویت شود

نشاط و شادابی در دانشگاه‌های استان بوشهر تقویت شود

بوشهر- معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: نشاط و شادابی در دانشگاه‌های استان بوشهر تقویت شود.

به گزارش صبح بوشهر، محمد تقی ایرانی بعد از ظهر سه‌شنبه در دیدار با دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر با تبریک روز دانشجو اظهار داشت: در صحنه‌های مختلف شاهد تأثیرگذاری دانشجویان هستیم و شهدای فراوانی را در این مسیر تقدیم کرده‌اند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو خاطرنشان کرد: دانشجویان همواره در کنار مردم بوده و به دنبال ایجاد تحول و تحقق عدالت در جامعه تلاش بسیاری را داشته‌اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به نقش‌آفرینی دانشجویان در دوران پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، بازسازی و دیگر عرصه‌های نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: دانشجویان نقش مهمی را در عرصه‌های علمی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی دارند.

وی مطالبه‌گری و خدمات‌رسانی به جامعه را از ویژگی‌های دانشجویان عنوان کرد و افزود: دانشجویان در عرصه‌های خدمات‌رسانی به محرومان، نیازمندان و مددجویان نقش مهمی داشته‌اند که خدمات آنان درخور تحسین است.

ایرانی بر توجه به ایجاد نشاط سیاسی، اجتماعی و فرهنگی در دانشگاه‌ها تأکید کرد: در شرایط کرونایی آموزش‌ها از طریق فضای مجازی انجام شد که امید می‌رود با حضوری شدن آموزش‌ها نشاط و شادابی به دانشگاه‌ها برگردد.

در این مراسم از دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر در عرصه‌های مختلف علمی و پژوهشی، فرهنگی تجلیل شد.

منبع : خبرگزاری مهر

اخبار مرتبط